Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • 2 months later...

Přátelé, prosím o pomoc. Na konzoli jsem používal starou verzi SXOS a FW. Pak jsem aktualizoval FW pomocí ChoiDujourNX na verzi 11.0.1. (předchozí verzi už nevím), ale od té doby nejde konzole spustit. Tak jsem aktualizoval i SXOS na 3.1. Při zapnutí nejde nic. Jediné, co mohu dělat, že se dostanu do SXOS menu při stisku vol+ a power. Když dám reboot, jak do orig tak i cfw, tak černá obrazovka a nic se neděje. Kartu jsem nově naformátoval, dal nový boot a licenci. Když konzole nabíhá, problikne logo Xcecuteru a pak jen černá obrazovka. Co mohu dělat? Je s konzolí konec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SX OS 3.1.0 podporuje maximálně firmware 11.0.0 proto ti to nenabíhá a s SX OS ti to už ani nenaběhne. Dá se to snadno nabootovat do Atmosphere a případně downgradovat nand zpět na 11.0.0 Daybreakem pokud chceš SX OS (za mě doporučuju, hry jdou všechny, akorát se musí najít ve verzi patched které chodí na 11.0.0) a nebo můžeš na Atmosphere už zůstat, ten podporuje i novější firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • spenat unpinned this téma
  • Junior Moderators

Téma jsem se rozhodl odepnout, vzhledem k neaktuálnosti a definitivnímu ukončení vývoje SX OS - v tuto chvíli se tedy jedná o mrtvý CFW.

Pokud by se někdy nějakou náhodou jeho vývoj obnovil, téma opět připnu. Do Archivu prozatím nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ptal ses před rokem, je to stejne. Sxos je mrtve. ja mam posledni 3.1 a fw 11

Prejdi na Atmosfer nebo zij s verzi co mas.

Jinak zadal jsem do googlu sx os 3.1 a je to na prvni strance ke stazeni asik 7. odkaz. a firmware 11.0.0 max. kdyz das 11.0.1 jsi v haji. good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud ti to nejde zapnout, pak buďto nemáš SX OS 3.1.0, nebo jsi nainstaloval 11.0.1 (místo 11.0.0). Pokud máš obojí správně, ještě bych si být tebou ověřil, zda máš něco ve složce /titles/ (třeba vlastní téma). Pokud ano, smaž to.

V každém případě bych ti silně doporučil přejít na Atmosphére-NX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu