Jump to content

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

Luke25

Dotazník na návod  

46 members have voted

1. 1. Jak se vám návod líbí?

• Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

Recommended Posts

• 2 months later...

Přátelé, prosím o pomoc. Na konzoli jsem používal starou verzi SXOS a FW. Pak jsem aktualizoval FW pomocí ChoiDujourNX na verzi 11.0.1. (předchozí verzi už nevím), ale od té doby nejde konzole spustit. Tak jsem aktualizoval i SXOS na 3.1. Při zapnutí nejde nic. Jediné, co mohu dělat, že se dostanu do SXOS menu při stisku vol+ a power. Když dám reboot, jak do orig tak i cfw, tak černá obrazovka a nic se neděje. Kartu jsem nově naformátoval, dal nový boot a licenci. Když konzole nabíhá, problikne logo Xcecuteru a pak jen černá obrazovka. Co mohu dělat? Je s konzolí konec?

SX OS 3.1.0 podporuje maximálně firmware 11.0.0 proto ti to nenabíhá a s SX OS ti to už ani nenaběhne. Dá se to snadno nabootovat do Atmosphere a případně downgradovat nand zpět na 11.0.0 Daybreakem pokud chceš SX OS (za mě doporučuju, hry jdou všechny, akorát se musí najít ve verzi patched které chodí na 11.0.0) a nebo můžeš na Atmosphere už zůstat, ten podporuje i novější firmware.

• 1 month later...