Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sekiro:shadow die twice CE


Recommended Posts

Ja moc neusetrim, uz sem to objednal za 5k i s dopravou na zidbayi od nejakyho polaka. Mam vsechny CE soulsborne her a tahle mi nesmi chybet. 

Fakt jsem necekal, ze kdyz objednam od xzone i jrc hned jak to budou mit v nabidce, ze se na me nedostane. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sekiro ce a 10kg argentinskejch stejku z polska hmm hmm. Napiš mi kde bydlíš, až umres, dojedu si pro sberatelku. 

Jinak na mě vyběhl v noci preorder na Sekira v herním-světě, edice na Božské X. Udělal jsem preorder, teď koukám že už je tovar vyprodaný, tak sem vážně zvědav, jestli mi sběratelku dodají či šlo o nějaký nechutný šprým a já jim budu nucen poslat poštou bombu 🤔.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tento okamžik je sběratelka Sekiro dostupná na game.co.uk  ve verzi pro PS4 i XBOX 🙂

https://www.game.co.uk/en/sekiro-shadows-die-twice-collectors-edition-2494119

https://www.game.co.uk/en/sekiro-shadows-die-twice-collectors-edition-2494122

pro objednávku je nutná UK adresa a pro sichr možná i UK GEoIP 🙂

pokud jste nestihli, tak si zřiďte účet, předvyplňte adresy a nainstalujte do prohlížeče nějaké rozšíření, které v pravidelných intervalech kontroluje zda se stránka v obchodu nezměnila (pokud ano, tak spustí zvukové upozornění) a pak už jen vyčkávejte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu