Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox ma rgh ??


cucesino

Recommended Posts

caute. potrebujem poradit. dostal sa ku mne xbox360 slim z druhej ruky. chlapik mi len povedal toolko ze tam je chip- hral hry priamo z hdd.  xbox bol bez hdd. tak som vlozil moj skusal nejake navody ako tam nahodit hru a nic. hocico dam na disk ci hru alebo auroru som skusal ani mi ho v xboxe neukaze. mam tam vobec ten chip ? nechce sa mi kvoli tomu rozoberat xbox. ako to inac zistim popripade nahodim na novy hdd auroru ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz som nahodil na disk auroru a este xex menu. ale hru mi aj tak neukaze normalne. v menu mi ukaze ziadna hra.  ked som dal najst subor s hrou rozklikol a spostil priamo s koncovkou xex tak hra mi normalne sla. teda 1 hru som na tom spustil. ostatne tri mi vyhodilo nejaku chybu. kde robim chybu ?? hru mam ulozenu normalne v hdd pod hrami. takisto ani neviem ulozit auroru aby mi sama isla. stale mi ju vypne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Stahni si cestinu do Aurory pokud ji tam nemáš.

Nastav si v Auroře cesty ke hrám na HDD a hloubku skenovani 

Jaké hry ti nejdou spustit?

Že ti některá hra nejde spustit může být buď špatně nakopirovana nebo máš starší verzi dashboardu než hra vyžaduje.

Aby se ti Aurora automaticky spustila po spuštění X360 je potřeba nastavit v DashLaunchi a nebo upravit v PC soubor launch.ini 

Vše najdeš tady na fóru v sekci Jtag/Rgh stačí ji jen pročíst 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cestinu uz mam.  neviem kde v aurore si to nastavim presne.  ked stiahnem hru iso klasicku dam ju cez iso extracttor. hru mi neukaze vobec ale ked vojdem priamo do hry do zlozky a pustim s koncovkou xex tak sa hra spusti. ostatne hry  mi vyhodilo hlasky nejaky eror. co je to ten dashboardd ? to som tam ani nedaval. ako to mam v pc urobit ? z toho xboxu som mimo neviem s nim moc robit hlavne v tom menu xex a aurora. chcem hlavne kinect hry este musim vyskusat ci mi ide kinect.a wifi mi tiez nejde nechapem preco. lebo tam je rgh ?? mam druhy tam ide normalne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

S RGH se nepripojis na Xbox live, je to zakázané, dostal bys Ban, internet jde jen pro stahování obalů her.

Dashboard je verze softu konzole od MS, posledni je myslím 17502 nebo tak nějak.

Jak aktualizovat konzoli s RGH najdeš zde https://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-17489-programem-j-runner/

Vše najdeš tady na fóru, X360 je 10let stará konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To se nastavuje v origo dashboardu od MS, zmáčkni velke kolco s X a vyber systém a tam to nastav.

Možná že tu chybu vyhazuje proto, že je net zakázaný kvůli RGH

Jak říkám přočti si téma s RGH, to na co se ptáš se už určitě několikrát řešilo a nebo koukni na YouTube, je tam plno videí o Auroře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

V Aurore je GamePath nebo jak se to jmenuje a je tam i hloubka skenování.

Já už si to mic nepamatuju je to vic jak rok co jsem X360 s RGH poslal dál do světa.

Prostě si to tady procti nebo koukni na videa na YT

Je to pořád stejné i když je rok 2018 tak návody jsou platné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Normální omluva by stačila, Caps Lock jsi použil (ať už na mobilu, nebo ne) a takhle to působí, že tu na okolí "křičíš". Co se zbytku týče: Opravdu aktualizaci Kinectu nevidíš? Zvláštní, já ano, dokonce vč. odkazu...

Citovat

 

Aktualizace avatarů a kinectu :

1. Stáhneme již upravený $$ystemUpdate zde http://ulozto.sk/xhAHPYQ6/ystemupdate-zip ( je to bezpečný můj upload )

2. Pomocí winraru to rozbalíme rovnou na prázdnou flešku

3. Pokud je už dashlaunch nainstalovaný, musí se složka jmenovat $$ystemupdate. Pokud ještě instalovaný není tak pojmenovat na $Systemupdate. Každopádně v obou případech to musí být stejná verze, co se flashovala a flashka naformátovaná na FAT32

4. Tím je celá aktualizace hotova .

Poznámka :

Proto je také zablokované automatické čtení $systemupdate,updatovat RGH se musí jen tak jak je popsáno výše

(a tak to bude i pro všechny další a budoucí verze, princip bude stejný)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tym som chcel len povefat ze na mobile sa pise omnoho tazsie... Nekricim samozrejme len uz som bol z toho zufaly. Ano odkaz aom videl to co si tu hodil. Pisal som ze som ho cital min 5 krat. Dostal somodpoved ze si mam stiahnut aktualizaciu na moju verziu. Ked stiahnem toto alebo aj oficialne zo stranky tak tam je ina verzia. Tak som nevedel ci to mozem stiahnut a aktualizovat... 

A k tomu daslaunchu. Mam to na hdd. Ale nemam ho priamo v menu ako xex menu. Tak ho musim nainstalovat nejakym sposobom? Najprv musim pustit xex menu a potom auroru. Nasledne daslaunch zvolim pristup k aurore. Ulozim. Funguje. Ale ked vypnem xbox tak zase nenabehne aurora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stiahnuty subor vlozeny na usb spustim xbox napise ze treba aktualizovat tod vse. ziadny moznost tam nieje. 4 bod tym je cela aktualizacia hotova. cim??

urobene presne to iste skusil som aj premenovat System update ako pisete a nic. proste restart xboxu a iba vyhodi upozornenie ze treba aktualizovat.

nakoniec som xbox vypol zapol a uz nejde nic. nabehne len logo .gamepad nereaguje. co som pokazil ?? da sa to neako napravit ? update som ani neurobil a aj tak nejde nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dashlaunch a auroru si měj kde chceš třeba HDD/apps, nebo interní MU. Xexmenu má být ve formátu content/0000000 atd. to asi víš.

 

S tím nenabíháním aurory po startu:

buď tam máš více souborů launch.ini, proto ti aurora nenajíždí a nebo to blbě ukládáš. Jinde asi problém nebude.

Doporučuji v dashlaunch po nastavení cesty k auroře (Paths - Default) pomocí X dát uložit a následně pomocí A nahrát nastavení.

 

Ten update kinectu, víš vůbec jaký máš dashboard? Stahuješ tu správnou aktualizaci? Nejlepší je vždycky aktualizovat ještě před tím nežli tam dáváš dashlaunch atd., protože pak může zlobit soubor launch.ini a dashlaunch blokovat update pomocí no updater enabled. Věnuje se tady tomu fórum a většinou to všichni rozchodí, tak nevím jestli jsi tatar. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auroru som nastavoval v dashlaunch a ulozil samozrejme...  tak mozno tam je viac suborov to ma nenapadlo.

dashboar je 17511. nikto nepise ako mam stiahnut iba pisete tu  na fore ze stiahnut pre konkretny dashboard. len som skusil stihanut tu co bola na stranke.z uloz to.

teraz mi nejde ani xbox nabehlo len logo nereagovalo nic. tak som vytihaol hdd xbox ide normalne. skusil som formatovat hdd v pc a aj tak nejde v xboxe. zase ostane zamrznute na logu.

mozte mi teda povedat aku verziu mam stiahnut na ten kinect ? ked mam dashboard 17511 ?? mas pravdu uz som z toho tatar :-)

nikde nevidim kde mam na vyber tu moju  verziu...  ked dam oficialnu stranku ja tam vidim len cislo 17526. nic ine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daslaunch mam 3.19. takze v tom problem nevidim. to db idem skusit. takze hodim to len na kluc restart xboxu a malo by mi to samo aktualizovat ? popriapde kinect hru a tak ??  hodil som tam len xex menu zatial nic ine chcem to najrpv aktualizovat aby mi siel hlavne ten kinect...

skusil som to stiahnut ale bezuspesne. napise mi pri 99 percent error

IMG_20180910_120045.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na mobile mi to stiahlo bez dvoch suborov. skusil som hodit na usb pustit xbox restart a nic. to iste s oficialnej stranky a nic. proste mi nehodi aktualizaciu samo od seba. ked vojdem do xex menu tak tam vidim vsetky subory co som stiahol. sused ma xbox bez rgh. vysksane tak ze som zapojil kinect nan aktualizovalo ale iba jemu asi. pripojil som naspat na moj a zase nic... tak ja uz neviem co robim zle ked vsetko robim podla navodov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu