Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

No vzhledem k tomu že MS hlásil, že nestíhají poptávku a sklady budou schopni začít plnit v létě a to je xbox méně poptávaný, tak typuju, že sony bude schopná uspokojit poptávku až tak z kraje 2022. Né nadarmo eshopy nabírají objednávky už na září.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 2 hodinami, magyar napsal:


Joke dobrý, ale bol to skôr tip pre ostatných, ktorí ho tiež majú doma... emoji2371.pngemoji2.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

V tom pripade by ale nemohlo byt vyprodano, protoze vyrobit bocnice pro sest lidi je prsce na dve hodiny… 😇😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade by ale nemohlo byt vyprodano, protoze vyrobit bocnice pro sest lidi je prsce na dve hodiny… [emoji56][emoji23]

[emoji1]

U dbrand ide o vedľajší produkt, malosériu, povedal by som. Vyrábajú iné veci, toto nahodili kvôli tomu že ich k tomu ľudia/fanúšikovia vyhecovali.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jak tu pár z vás řešilo hluk PS5, tak píšu své postřehy. Jsem zvyklej z tichosti XseX, ten fakt není vůbec slyšet, až sem si občas říkal, zdali se vůbec točí větrák. PS5ku slyším na 3m od televize, když samožřejmě vypnu zvuk a zaposlouchám se. Není to nic hroznýho, ale chápu ty, kteří jsou vnímavější, že to může vadit. Sony používá 5 druhů ventilátorů, z toho 2 jsou tiché a zbylé 3 hlučnější, podle různých informací na webu aka Toms hardware. V porovnání s jet enginem ps4pro mě osobně přijde ten hluk normální, takže suma sumárum, vůbec bych být váma neřešil.

Dualsense je naprostá bomba! Ozkoušel sem Astrobota, Control a Spidermana a jednotlivé funkce se mi fakt moc líbí, až sem si uvědomil, jak je xbox gamepad nudnej. Jedinou nevýhodou vidím velikost dualsense. Oproti xboxu je masivnější a ten xboxovej mi do ruky padne lépe. Kapacita baterie by taktéž mohla být lepší, ale je to holt daň za všechny ty čupr funkce.

Konzole jako taková je pořádnej macek :D, naštěstí můj TV stolek je dostatečně velkej a na horizontální položení se vešla. V kompaktnosti spíš chválím xbox, to je vyloženě prcek, ale na druhou stranu svým zvláštním designem tvoří PS5ka zajímavej doplněk do obýváku :-).

Při dosavadním testování u mě převládají spíše superlativa a až na hlučnější větrák, musím sony pochválit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu