Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Za me ps5 docela bída.. na to jak prezentují rychlejší ssd disk a dnes sem viděl srovnání načítání titulů souběžně s xsx no vyhrává xbox. Taky nemožnost přesunu her na externí úložiště? 😄 a to rozlišení to stejný. To sem cekal ze se po launchi ps4 polepší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Takco byste chtěli po Sony, hlavně že mají "exkluzivity", disk je napájen na desku, takže výměna nelze, navíc je softverově bloknuta, rozlišení buď FHD nebo 4K, jinak Smolík 🙈🙈🙈

Totéž u Sony televizí, podpora o ničem a místo 4K60-120 u jejich podporované jedné z mála TV co má HDMI2.1 nejdeo nativní 4k ale upscaling 😂😂

Jsem si tak zlehka zahrál na h8coma 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No nejhorší na tom že i když jsem h8com jak vyšitej, tak co píšu je pravda, bohužel 😂😂😂

Jako taky mám SonyTV a jsem spokojený, šlape skvěle a s Androidem jsem spokojený, ale jak píšu, podpora stojí kompletně za prd, jelikož mít ve 3 roky staré TV verzi Androidu 8 (oreo) je trošku zklamání, ale proti PSku nemám vůbec nic, každý ať si hraje a koupí co chce, ale jak píšu, je to bohužel, pro PS fans bohudík, SONY ☝️😇😁

Pro Sony platí to co u Vietnamců v obchodě, čím víc proužek, tím víc Adidas (Adihas) 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Kdyz vidim ceny Apple zobrazovadel nebo jejich stojanu jsem celkem rad, ze nezacal. u telefonu behem par let konkurence dorovnala i predehnala cenouvou hladinu jablek a nevim, zda je to dobry smer. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starsi hry nejsou optimalizovane pro ty SSD a jelikoz Microsoft zpetne kompatibilite venuje dost peci, tak to maj asi nejak lip osefovane a proto to nacita vetsinu tech her na Xboxu rychleji, nicmene, kdyz se podives primo na PS5 titul, jako Miles Morales Spiderman, tak tam z menu hry primo k hrani skocis za 2s, takze az tam se projevi rychlost toho ssd. S temi zbylymi 2 body souhlasim, to je zklamani, nicmene sony reklo, ze moznost kopirovat PS5 hry na ext. HDD cekuji a tak je dost velka sance, ze to pribude v nejakem updatu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti nevim. Cely den jsem to sledoval a premyslel, jestli to vzit nebo ne a bylo tam pokazde napsano ihned k vyzvednuti. V moment, kdyz jsem to objednal a zaplatil, tak tam skocilo, ze to muzou objednat a bude to na pobocce dostupne v pondeli. Moc se mi nezda, ze by to za cely den nikdo nekoupil a zrovna v ten moment, co jsem to objednal ja z urcite pobocky, tak to objednal i nekdo jiny. Obrazek si udelej sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu