Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Days Gone


tofi

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

JRC Czech

10 min · 

Budeme mít sběratelky Day's Gone! Chceš jednu? :-) <3

Zastav se během 26.3. na kteroukoliv naši prodejnu a vytvoř si na sběratelku předobjednávku! My potom ze všech předobjednávek vylosujeme budoucí šťastné majitele!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ono všechno je špatně, soutěže, náhodný los, padající servery, ... Jde jen o to z těch špatných možností vybrat tu nejméně špatnou a tahle mi připadá docela fajn. Úplně nejlepší by bylo mít sběratelek dost pro všechny, ale to se ukazuje být poslední dobou u těch očekávanějších titulů nereálné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to ber tak, že pojedeš třeba několik desítek km do prodejny, uděláš rezervačku a pak tvé očekávání spadne...Jak dlouho budeš čekat, než se to dozvíš? Nebo to bude překvapení v den vydání, že ti z tvé pobočky napíšou "vyhrál jsi CE", zastav se a zaplať za ni... Mě by vyhovovalo schéma: chceš sběratelku? Okej, my ti jí rezervujeme, ale zastavíš se na pobočku, kde vyplníš závaznou rezervaci a nebo rovnou edici zaplatíš a my ti jí přichystáme... Takhle je to pořád dost nejisté a po rušení Sekiro edice jsem docela rozhořčenej. Přitom bych jim rád za tu edici zaplatil. Asi zkusím předobjednávku vytvořit a budu čekat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu