Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cyberpunk 2077 Collector´s Edition


Recommended Posts

  • 5 months later...

Já mám dnes od 17:30...Nutno podotknout, že sem ráno volal na přetíženou infolinku a psal email, kdy jako hodlají dodat zásilku na prodejnu, když hra oficiálně vychází dnes a už týden u nich mám status "rezervace"...během 10 minut aktualizace statusu s dodejkou dnes :D a email plný výhovorki: " čakaj ogar, edicu alza přebírá dnes a tovar zašlie k zakaznikom dnes odpoledne".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak trošku textu. Samozřejmě je sběratelka cenově přestřelená.  O tom žádná.  Cenovka by ji slušela max 4999. Balení povedené, vše dobře chráněno před dopravou. Soška výborná, s mnoha krásnými detajly. Viděl jsem spoustu fotek, kde je zbraň na zádech prohlá jak před arginmaxem, moja je naštěstí jen vážně nepatrně prohlá, tak do dvou tří milimetrů. Bůček povedený taktéž, stejně tak i artbook. I další koniny vypadají kvalitně.

 

Za sebe jsem rád, že sem si nakonec sběratelku pod smrk nadělil (spolu s micákem a ps5 :D ), ale v mých očích ji od absolutního hodnocení dost oddaluje cena. Hru hodnotit nemohu, bo patch cca 46gb, tak snad zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alzoj zmerd pejcus hajzli šorág...to si objednáš verzi na Xbox, protože máš series x a nemáš ps5 a dojde z alzoj totok.....takže sem to vrátil. A nechal si komix jako bolestné. V alzoj to zkoumali 2 prodavači, nechapajic jaktoze na uctence je xbox a ve skatuli PS verze. Nakonec mi řekli že se to často stává a že vrátí prachy.

IMG_20201210_170647.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu