Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Series X vs. Xbox One X


Martinoslav

Recommended Posts

V 19. 11. 2020 at 11:22, Kamel napsal:

Jo, k tomu ten akumulátor je, alespoň jestli máš origo. Píchneš usb C kabel a můžeš nabíjet přes konzoli, notebook nebo já třeba osobně používám nabíječku z telefonu a krásně se to při hraní nebo vypnutém stavu nabíjí.

Origo k XsX zatím nikde nevidím. Je to ten stejný pack jako byl k Xbox one? Teď tam mám normální tužkové akumulátory a nezdá se že by to nabíjelo... předtím to samozřejmě nabíječkou na telefon fungovalo perfektně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Umberto napsal:

Přesně ...já bych neřešil 120Hz a jel bych 4K na 60Hz a hlavně HDR...moje televize když zapnu hru tak mi ukáže nahoře v právém rohu že se zapnula funkce okamžité odezvy a že se zapnulo HDR....s tím HDR je ještě lepší to zkalibrovat v nastavení konzole než to nechat automaticky na TV.

No jo, ale kde přepnout 120/60? ať hledám jak hledám tak tam takovou nabídku vůbec nemám? Rád bych si přepnul na 60 ale tak nějak nevím kd?  televize, má se 120 evidentní problém.

IMG_20201120_221732174.jpg

před 1 minutou, Jozin napsal:

No jo, ale kde přepnout 120/60? ať hledám jak hledám tak tam takovou nabídku vůbec nemám? Rád bych si přepnul na 60 ale tak nějak nevím kd?  televize, má se 120 evidentní problém.

IMG_20201120_221732174.jpg

Edit. Nikde žádné přepínátko ani zatržítko na změnu opravdu nevidím, když dám informace tak to píše toto. Mezitím obraz neustále náhodně problikává do černé obrazovky, někdy se úplně odpojí a následuje restart, zajímavé je, že to je jenom v menu, ve hrách to nikdy nedělá. 

IMG_20201120_222022353.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Podporuje vůbec tvá TV 4k120fps, máš to ve správném HDMI vstupu, máš tuto funkci zapnutou v TV, máš televizi s HDMI 2.1?

Většina TV neumí těch 120 snímku, jen novější a některé, pak je to taky třeba možná povolit/zapnout v menu televize a mít dobrý HDMI kabel, a taky ve správném HDMI vstupu, jelikož některé TV mají sice 4xHDMI ale třeba jen 2 jsou HDMI 2.1 a ostatni dva jen2.0

Však ti to píše že "nastavení vašeho televizoru......."  tak proč to hledáš v nastavení konzole? 😂

Edit:

@Jozin pokud jsem si dobře všiml o stránku zpět tak.mas TV Samsung, starou několik let, tudíž buď rád že ti jede aspoň 4K60fps

Abys mohl hrát 4k120 tak musíš mít TV s HDMI 2.1 a podporou tohoto rozlišení, a těch televizí je málo které to umí a to že Xbox to umí, neznamená, že to umí i tvá televize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 11. 2020 at 22:15, Kamel napsal:

Na alze je pack k Xsex, baretie je uplně stená, rozdíl je pouze v balení, u One máš micro usb a u balení pro xsex usb C kabel.

A nevíš jakou to má kapacitu/výdrž? To jsem se nikde nedočetl. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 11. 2020 at 21:38, Jozin napsal:

Origo k XsX zatím nikde nevidím. Je to ten stejný pack jako byl k Xbox one? Teď tam mám normální tužkové akumulátory a nezdá se že by to nabíjelo... předtím to samozřejmě nabíječkou na telefon fungovalo perfektně...

Ahoj. Tak nabíjí to i AA akumulátory, v mém případě 2500Ah, pack netřeba... vydrží měsíc s občasným půlhodinovým nasosáním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu ted GW5 a taky ticho. No me to spis zajmalo skrz chlazeni. Jako ze cim narocnejsi hra tim asi vetsi zatez a vetsi teploty, tak jestli je to nejak osefovane zmenou rychlosti ventilatoru aby to uchladilo. Nejak jsem se nedopatral jak to tam vlastne funguje to chlazeni krom toho kominu, ze ze spod nasava a vrchem jde teply vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 11. 2020 at 10:27, MajlloB napsal:

Jedu ted GW5 a taky ticho. No me to spis zajmalo skrz chlazeni. Jako ze cim narocnejsi hra tim asi vetsi zatez a vetsi teploty, tak jestli je to nejak osefovane zmenou rychlosti ventilatoru aby to uchladilo. Nejak jsem se nedopatral jak to tam vlastne funguje to chlazeni krom toho kominu, ze ze spod nasava a vrchem jde teply vzduch.

Také by mě to zajímalo. Já mam konzoli položenou a po 5hodinach hraní je celá docela dost teplá a vzduch z ní jde hodně horkej, ale ventilátor slyšet není. 

Tak jsem si včera vyrobil jednoduchý stojánek pod konzoli, aby kolem ní bylo všude místo a lépe to chladilo.

IMG_20201126_172846.jpg

IMG_20201126_172833.jpg

IMG_20201126_173032.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu přenechat objednávku z Alzy na XseX, vyzvednutí v Pardubicích. Alza se po měsíci mlčení ozvala a konzoli dodá ve středu. Tak než to zruším, pokud bude některý z přítomných chtít, mohu poslat číslo objednávky, kterou si zaplatíte a vyzvednete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej dotaz, mozna je to blbost. Premyslim o tomhle hdmi kabelu na propojeni XSX https://www.czc.cz/evolveo-xxtremecord-kabel-hdmi-2-1-podpora-8k-ultra-hd-4k-2k-a-fhd-48gbps-sirka-pasma-2m/261489/produkt?gclid=CjwKCAiA8Jf-BRB-EiwAWDtEGgdFqt3AzbSmCjs6rfOscVnMgXEiqDkMEGgvgjiTO_D11g6JS4US7hoCkpcQAvD_BwE

Vyplati se to? Nebo jsou to vyhozene penize a ten kabel ktery je soucasti baleni xboxu bohate staci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všeobecně dodávané kabely u xboxu jsou vždy top. I kupované, drahé a pozlacené hdmi kabely z elekter mi dělaly problém. Přiložený tukabel u xka vždy bez problému. dokonce sem měl od kamaráda jeden navíc  apoužívám ho u pska, neboŤ sony dává naprd tukabely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu