Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Já mám u Alzoj potvrzenou už pá dní Collectorku. Jotnarku mi zatím nepotvrdili, ale řeším jestli Jotnarku brát...Vinyl, prstýnek a piny s přirážkou 1300 je asi moc :-(. Budu brát limited ovladač, k tomu klasik krabicovku z židzone...takže to zase nebudeme mít na topení celej měsíc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mam u Alzy obe edice, pokud bude Jotnar, tak asi vezmu Jotnar. Ale pockam na nejaky detailni unboxingy, protoze ten obsah je slabej a uz me neba do toho strkat tolik oenez. Za 4ku bych nevahal, ale skoro 7 uz je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@mirai_trunksTo ne, dospelej nebudu nikdy 😂 Ale kdyz uz vysoka cena, tak at je uvnitr neco bohovskyho. Takhle je tam to samy, co bylo ve sberatelkach za 3 talire. A inflace zvyseni ceny neobhaji, beztak to vyrabej v Cine a tam je hodnota toho jejich grose furt stejna 🤷🏼‍♂️😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ste na tom s Jotnarkou? Mě na Alze pořád svítí, že objednádo u dodavatele...Takže si říkám, že na mě s ňou nevyjde.

Xzone standardní edici s plecháčkem už odeslal, takže dnes vyzvednu a snad i nainstaluju.

Smartžid ohledně ovladače mlčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na blek listě sem pouze u židů z jrc poté, co sem jim tam udělal dusno kuli chybějícím věcem ve sběratelce Desperádá a výstupu s manažerkou, když můj předobjednaný xonex přeprodala jiné zákaznici.

S Alzou vše vpohodě, ale nejsu pi ca z třebíča ani redaktr médijum z tv h ovna žejo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu