Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Takže malé info pro ty, kdo má gow objednané od židzone a dopravu zásilkovnou.

Židzone nastavil zásilky tak, že jdou vydat až 9.11. Takže i když jsem byl od sběratelky cca 10cm, baba mi ju nemohla vydat. Hesla mi samozřejmě nepřišla a přes občanku to taky nešlo, prostě babě v programu chyběla ikona na výdej balíku. Nepomohly sliby typu vezmu si větší balík a pro menší sa stavím zítra a odpípáme pak všechny, ani nabídka kafe, čokolády, štamprle ani medvjeda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na tu Jotnarku spíš se ru...Těch 5 tis. za sběratelku ještě beru. Spíš horší, že sem slíbil jotnarku kamošoj a asi bude mít smolíka :D

https://www.herni-svet.cz/god-of-war-ragnarok-collectors-edition-ps4/ps5

Vítězem židovníka roku získává herní svjed :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, mne predevcirem zrusili Resident Evil 4 CE. Neskutecne mi to na*ralo, kupoval sem to hned jak to nahodili. Byl sem si tim tak jistej, ze sem si nechal utect PSG a Amazon. Vypada to, ze Xzone je taky vyprodanej (nebo to jeste nenahodili). Zbyva uz jenom Alza a tam je mozny, ze uz to taky meli v nabidce a je to fuc.  Alespon na Alze zacli davat bucke k predobjednavkam, tak budu mit alespon bucek.

https://www.alza.cz/gaming/resident-evil-4-ps5-d7215733.htm?o=5

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu