Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Ja prvni co jsem poslal na reklamaci, nemel jsem snim problem, od koupe mam kloboucky na packach pohoda. Jo trosku vrze R2 a L2 ale hraju fakt hodne. Jenze mi zacnul blbnout, ze sam zacal chodit do stran. No a druhy schvalne jsem koupil modry po 14 dnech snad neco prdlo pod dotykovou plochou a skripe to a nechodi jak ma. Pak se nedivte, ze jsem nasranej. Jiinak nic proti ovladaci nemam, zvyknul jsem si a ergonomicky mi sedi. Pak me dokaze vytocit nakej Dick , ktery me nezna ani nevi jak se chovam k vecem a usoudi , ze s nim snad hazu o zem.

Uz tu psat nebud sve jsem rekl. Neminim si kazit den.

Upraveno uživatelem Zafata
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle vypada muj prvni ovladac a doufam,ze dlouho posledni z Launche PS4. Pravidelne s nim cestuji po Evrope na ruzne turnaje, prevazim ho vlakem,busem,autem a furt je stale zachovaly. Vsechno funguje na 100%post-39477-14687185355634_thumb.jpg

Jinak vlastim vsechny dostupne ovladace, sticky na dostupne i nedostupne periferie. Nejvetsim nepritelem vsech ovladacu je random (matka,otec,setra,bratr,syn atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, ze uplne prvni varka DS4 nebyla nejak slavna. Ja mel problem, ze se oloupala pacak.Tak jsem zasel primo do SONY a do tydne jsem mel uplne novej s novejsima packa.Vydrz neni nejak slavna, ale mam doma vic DS4 a hlavne dobijeci stanici. Tak to moc neresim.

Jinak jak uz bylo psano vyreklamovat a je to. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne nechapu tu prvni varku,ze vsechno bylo made in japan a pouze ovladac made in china. Nastesti kvalita asi byla u prvni varky zachovana,ze se kontrolovala asi lepe. Jinak vsechny ovladace vlastnim od dob ps1 a zatim jsem zadny nemenil. Respektive akorat u ps2 mi spadl na zem,ale zlomil se smerovy kriz,ktery jsem opravil za novy,takze furt puvodni verze s novou soucastkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí by měl vyjít update a PS4 bude mít ofiko media player. MKV atd...

http://www.mashable.com/2015/06/16/playstation-4-media-player/?utm_cid=mash-com-Tw-main-link

P.S. Tak ne až v pondělí, ale už dnes!!!!

http://www.blog.eu.playstation.com/2015/06/16/media-player-launches-on-ps4-today/

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jsem rád sice, že mám PS4, ale po tom co mrkvosoft oznámil, že XO bude mít podporu X360 mě tohle přijde jako docela výsměch :-D

E: samozřejmě věřím, že hodně z vás se mkv hodí mě však moc ne jelikož to nepoužívám nebo nemám extra v plánu používat jako přehrávač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sony nemusi, nemaji tak velky podil warezu jako xbox a ten v tom vidi moznost,jak znova prodat originalky. Vzdy je o to penezich. To ze u nas nefunguje sluzba play now, je proste podelana evropa no.

JInak tu podporu by meli mit az ty xone 1TB pokud se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu, ps4 jsem si nekoupil na to, abych na něm hrál všechny hry, co mám na ps3. A za ty nejlepší na ps3, jako třeba GoW3, Tlou, rád připlatím za remaky nebo remastry ve vylepšené grafice.

Ale nejlepší sranda je, že ti jedinci, kterým se nepozdával trend remaků/remastrů na next genu teď stříkají metr daleko z podpory pár her z x360 na x0 :roll: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jooo to je taky pravda. Ale jak sem psal tak i já osobně jsem za remastered verze rád i když sem je odehrál na PS3. Jako Uncharted kolekci a GoW3 jednoznačně koupím. Co se týče podpory tak tam to beru jako plus v tom, že pokud tě napadne si zahrát něco oblíbeného jednoduše vezmeš disk strčíš a hraješ ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, něco jsem z konference pochytil a načetl, ale chci se zeptat nějaký nový info ohledně další verze konzole je už venku? Zatím jsem ps4 nekupoval, pomalu se chystám a chci tak vedět, jestli si nemám ještě chvíli počkat a nebo jestli to můžu s klidným svědomím koupit teď. PS: o verzi s 1TB diskem jsem už slyšel, spíš teď narážím na to, jestli se nechystá například tzv. Slim verze apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No ono údajně to mají být ,,stejný" konzole jako teď s tím, že budou opět o něco méně energeticky náročný. Vzhled se měnit nemá a slim verze asi jen tak nebude.

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No takže abych to shrnul je Media player či co to je jedno velký lej*o :D ty filmy musí být na ext. disku v nějaké speciální složce + ten disk musí být formát FAT?

Jinak když jsme se tu teda bavili o těch remastered verzích tak vyjde Heavy Rain a Beyond: Two Souls na PS4 :D ;) - http://blog.eu.playstation.com/2015/06/16/heavy-rain-and-beyond-two-souls-are-coming-to-ps4/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže abych to shrnul je Media player či co to je jedno velký lej*o :D ty filmy musí být na ext. disku v nějaké speciální složce + ten disk musí být formát FAT?

Jinak když jsme se tu teda bavili o těch remastered verzích tak vyjde Heavy Rain a Beyond: Two Souls na PS4 :D ;) - http://blog.eu.playstation.com/2015/06/16/heavy-rain-and-beyond-two-souls-are-coming-to-ps4/

V žádné speciální složce být nemusí. Mám je na disku hned pod několika složkami "Filmy, pohádky, seriály atp." a ze všech jdou normálně přehrát.

Disk mám ve formátu exFAT z důvodu velkých 10GB MKV a i ty fungují bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Manoust: externí disk jsem pořizoval převážně na filmy takže nemá smysl streamovat, ale i to je možnost ;)

mikas_cze: hmm takže hlavně, že suprově to umí MKV, ale očividně to teda NTFS (ano vím deb*lní formát :D ) neumí schroustnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
mikas_cze: hmm takže hlavně, že suprově to umí MKV, ale očividně to teda NTFS (ano vím deb*lní formát :D ) neumí schroustnout

A zkus hádat proč? ;)

NTFS (New Technology File System) is a proprietary file system developed by Microsoft.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu