Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Uff, tak to jsi mě moc nepotěšil. Každopádně díky za odpověď.

Ještě se zeptám na jednu věc.

Šlo by to řešit tak, že by si on tedy kupoval ps+ na můj účet, tím pádem by se hry odemkli a tím, že je nastaven jako primární by mu pak veškeré ty hry šli spouštět i z jeho účtu? Multiplayer by mu také fungoval u všech her při spuštění z jeho účtu, protože se ps+ sdílí v rámci konzole? Je to tak? A dá se změnit email na PSN? Svůj účet mám totiž zaregistrovaný na svůj hlavní email a ten mu samozřejmě předat nemůžu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Knack by mohl :) a nebo Resogun... Jinak to co bylo ted jsem jeste nezkousel... jeste kdyz jsem mel PS3 a platil plusko tak jsem si daval uz jakoby stahovat ty hry na PS4 a ted kyz sem PS4 poridil tak tam mam Infamous First Light' date='Injustice,MGS apod. :D[/quote']

Resogun by měl být normálně zdarma ne ? Už tam byl při začátku prodeje PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resogun byl v PS+ hned pri launchi konzole v prosinci 2013, spolecne s Contrastem. Jedna z nejlepsich PS+ nabidek v historii PS4. :)

A co Infamous First Light ? nebo Injustice ? :D to je taky good...

Jinak dival jsem se na telefonu a Resogun za 390kč tuším... takže free už není :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu