Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • Moderators
To se nemůžeš přihlásit na synův PSN účet nebo ti najde na synově účtu spustit GTA zakoupené na tvém účtu? V prvním případě máš blbě přihlašovací údaje, v druhém případě nemáš pro tu konzoli natavený ten svůj účet jako primární. A o tom tu celou dobu hovoříme...Nastavení/zrušení primární konzole najdeš v příručce k PS4.

A=tvůj učet s pluskem a GTA

B=synův účet bez pluska

C=tvoje PS4

D=synova PS4

Na C budeš hrát ty a to pouze na A. C nesmí být pro A nastavena jako primární konzole.

Na D budou 2 účty (uživatelé) A a B. Pro A bude nastavena D jako primární konzole. Z A se budou do konzole stahovat hry (GTA) a na B bude hrát tvůj syn. Na A se bude přihlašovat pouze když bude chtít stáhnou do konzole další hru z tvého účtu, jinak se bude vždy přihlašovat jen na B.

Líp už ti to vysvětlit nedokážu.

Btw jak je to při tomto scénáři s trofejemi? Získávají oba, každý na své konzoli a svém hlavním účtu, standardně trofeje ze všech her, ať už těch které má zakoupené každý zvlášť anebo těch, které zakoupil jen majitel PS+ a sdílejí je oba, anebo je při tomto scénáři v trofejích nějaké omezení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co by jste chtěli? Slevu zadarmo? :lol: Je to promoakce pro ty, co ještě nezkusili nebesně blankytné služby Plus ;)

Co to je za blbost :D

To by mě zajímalo co za blba si chce zkusit členství a rovnou si ho bude kupovat na rok. Od čeho je 14 měsíční trial. Osobně dám radši 180 Kč a koupím to na měsíc, než abych dával necelých 1.000 Kč za rok, když dopředu nevím jestli ho využiji, jelikož jsem ho předtím nikdy neměl. Na tyhle lidi přesně SONY cílí. Člověk, který má aktivní členství na 1 rok si ho buď prodlouží a nebo ne, ale každopádně díky téhle slevě (kdyby byla pro všechny) nad tím aspoň zauvažuje. Takhle nad tím akorát tak mávne rukou. Platím si službu a nemám nárok na slevu, která to členství prodlužuje. Musím se smát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, nová doba, sleva má určité podmínky https://www.playstation.com/cs-cz/legal/25-off-12-month-subscription-march-2016/?et_cid=em_252653&et_rid=658254&Linkid=PRTMA-T-160316-CE-PLS-WES_cs_CZ& a když je nesplňuji, všichni jsou zlí, blbí protože já ji nemohu využívat :lol:

16.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je neuveritelny jak nekteri lidi uvazujou :D mas 14 denni trial a sluzba se ti zalibi?kup se slevou na rok..mas uz clenstvi a vyuzivas?prodluz za standardnich podminek..to mas dneska vsude tyvole; operator ti jako pro novyho zakaznika da slevu na tarif, stavajicimu ne; tipsport novymi uzivateli pripise 150kc, stavajicimu ne..tak co tu korva resite? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, moje otázka se trochu váže k předchozí odpovědi. Znovu si kupuji PS4 a zajímá mě, jak je to s PSN účtem registrovaným na jinou zemi. Je výhodnější mít např. účet s Indonéskou národností, kde některé hry i PS Plus vychází levněji? Je možné mít v PS4 více účtů z více zemí? Např. budu mít na PS český a indonéský účet, na českém si koupím BF4 a na indoneském FIFU 16, vychází to tak levněji. Můžu hrát potom obojí? Omlouvám se, pokud klade zbytečně mnoho otázek, ale rád bych se ujistil předem. Rovněž si nejspíš založím účet a koupím nějaké hry ještě před vlastněním PS, aby mi neunikli velikonoční slevy, není v tom nějaký problém.

Děkuji za každou odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu