Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • Moderators
NBA 2K16 je dobrý tip, podle mě šance, že to tam bude je asi taková, jako že dnes ve Sportce vyhraju 300 miliónů .. ajo, já si vlastně ještě ani nevsadil :roll:

Jestli to tam nakonec vážně bude tak doufám, že jsi si dnes tu sportku vsadil a že následně uděláš v Pardubkách pořádný mejdlo pro zdejší komunitu, ty milionářu blbé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký háček furt proboha živého? Furt sa tu pejčuje o aaa hře a dyž ju dajů, tak hnedle hledáte háček :lol:

U teho king questu bylo jasně řečené už při uvádění, že se bude jednat o první epizodu. No a drajvklub byla epizoda sama pro sebe, už tuším při představení hry bylo řečeno, že verze zdarma pro pluskaře bude mít menší rozsah než plná (bez pr keců = větši demo) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, mám dotaz, pokud vyzkouším ps plus na 14 dní zdarma a díky tomu koupím levněji hru, zůstane mi aktivní i po tom co plus vyprší? Vím, že to tak je u her zdarma (teď výborný basket). Jde mi o Infamous, který vychází na 250 :-) A pokud ano, nejde pod novými a novými účty vždy na 14 dní "vyzkoušet" plusko? Ne že bych to dělal, jen mě zajímá jestli to mají nějak ošetřené. Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu