Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Moderators

Socka nejsem, ale kazdy zdrazovani je neprijemny... ono je to stovka tady, stovka tamhle... zatim mam predplaceno do konce 2019, takze jsem z obliga, ale asi bude nacase se poohlidnout po nejakych zajimavych nabidkach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@ Mandaz - můžeš je to samozřejmě tvoje věc [mention=71439]Martinoslav[/mention] - sem rád že alespoň někdo to chápe stejně jako já. Nehledě na to, že oproti dobám na PS3 kdy to bylo opravdu něco jako prémiový účet to teď nenabízí NIC světovýho aby museli zdražit.

 

Spíš bych to viděl že lidi přestávají platit tak to musí nějak vykompenzovat

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku okaté je , že najednou před zdražením se v plusku začnou objevovat zajímavé/AAA/na první pohled lepší hry.  Teď si určitě všichi proudlouží plusko za lepší cenu dokud ještě to jde, a jakmile to všichni prodlouží začné období indiánů/na první pohled horších her. 

Mohli by alespoň udělat možnost volby, plácnu -- chci hrát jenom MP proto si budu platit ps+ basic třeba za 70 kč měsíc. 

chci k tomu i hry v rámci ps+ budu si platit plnou sazbu 

sranda je že vůbec když si zaplatíš za hru 1.800 tak abys ji mohl hrát online si musíš něco platit. ale co už doba je taková. Ještě v té hře za 1.800 si pak musíš dokupovat DLC aby jsi jí měl komplet. No co naštěstí tady v republice jsme všichni milionáři. 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hnus, neřeknu pár korun, ale 250,- navíc to už člověk pozná. Kdyby alespoň ty služby stály za něco,

Právě teď, Mandaz napsal:

No dve stovky rocne navic mne nezabiju a koho jo, teho uprimne lituju. 

Mandaz ty to vidíš velice jednoduše. Jsi sám singl, žádné finanční závazky rodina děti apod....  Kdybys takové starosti měl i ty blbé 200 bys sakra poznal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, craig27 napsal:

To je hnus, neřeknu pár korun, ale 250,- navíc to už člověk pozná. Kdyby alespoň ty služby stály za něco,

LOL, 250 Kč za rok clovek pozna?
To nechavam docela casto denne v obchode za jidlo.
A ne, neberu nadprumerny plat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zdražení vnímám tak že sony nam nic nedává pouze umožňuje jsi zahrát , ty hry nejsou naše ale jsou pouze půjčené pod záminkou toho že je můžeš využít jen když platíš ps+ , neběží žádné dedikované servery, poslední dobou kvalita serveru je horší, krom posledních 2 měsíců všechny ps+ hry byli pro mě neatraktivní a ani jsem je nepustil, prakticky platím jen jen to že mi sony umožní hrát s kamarádama a to 1500 za rok je vážně dost a to nemluvím o pořizovacích cenách her . Herní průmysl je prostě bussiness, hráči jsou schopni do her sypat neskutečně peníze , vyjde hra která je poloviční chceš víc ? Kup jsi session pass dlc atd a tím to pouze začíná.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohli by aspon zpristupni koupi her, ktere ma clovek "zdarma" v ramci PS+

 

Treba kdyz byl v akci:

Resident Evil: Deluxe Origins Bundle

tak jsem si ho nemohl koupit, protoze uz jsem mel z PS+ RE0... a tudiz bundle nejde koupit. To, ze kdyz mi vyprsi PS+ a o hru prijdu, uz jaksi nikdo neresi.

Uvital bych tedy moznost koupit si to, co uz "mam"... kdyz to vyjde vyhodneji jako celek (nez kopit RE + ta DLC, co ten bundle obsahuje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Martinoslav napsal:

Mas verejnou IP?

No určitě nemá, když ho sere NAT. :D
Gramatnost české populace v této problematice je tristní.
Dělám na páteři jednoho (nejen) providera a od Sony chodí upozornění na útoky z IP adres denně. Tolik k tomu, aby se lidi nedivili, proč Sony IP blokuje.
Pokud má človk veřejnou IP a má dobře zabezpečenou síť, žádné problémy mít nikdy nebude, pokud ale neni schopný si pořídit veřejnou IP a nechá si IP přidělovat automaticky, tak se pak nemůže divit, že sem tam chytne IP, která někde dostala ban. :) Pak jsou tu ještě ti hloupější, co si veřejnou IP pořídí, ale nemají dobře zabezpečenou síť (tedy ti, na které nám Sony posílá info) a pak od nich chodí ven bordel/spam, útoky na servery apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, craig27 napsal:

To je hnus, neřeknu pár korun, ale 250,- navíc to už člověk pozná. Kdyby alespoň ty služby stály za něco,

Mandaz ty to vidíš velice jednoduše. Jsi sám singl, žádné finanční závazky rodina děti apod....  Kdybys takové starosti měl i ty blbé 200 bys sakra poznal

Tech cca 250kc za rok je cca 70 haliru denne a nejakych 20kc mesicne. To neni cena ani jednoho toceneho piva mesicne, asi 1/4 krabicky cigaret mesicne...

Ano, je to otazka priorit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu