Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vypalování na vypalovačce LiteOn ihas 124-14 revize E


karel37cv

Recommended Posts

Mám tuto vypalovačku a jdou na ní vypálit všechny hry stejně jakou na revizích B.Ze 30 vypálených her jen jedno a dvd zničené a to bylo to první než jsem to nastavil podle xecuter.Pak už to běželo vše tak jak má.

Vytvořím návod a dám ho sem pro všechny co nechtějí kupovat předražené vypalovačky nabízené zde na foru.

Jde o tuto vypalovačku z Alzy.

http://www.alza.cz/lite-on-ihas124-14-cerna-d477402.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No Ameriku jsi neobjevil, tohle já tady už opakuji od dob co se přestaly iHAS rev.B vyrábět a autor toho FW Burner MAX na to konto vytvořil Payload Tool kompatibilní se všemi mechanikami na bázi čipsetu MTK.

To jen někteří zde na fóru předstírají jedinečnost své nabídky, která spočívá v tom, že z těch běžných a laciných mechanik na trhu vybrali jednu se kterou možná osobně měli nejlepší zkušenost (spíše se ale o tom jen někde dočetli), přibalili k ní tzv. "návod" v češtině na nastavení SW IMGBurn (dostupný všude na netu) a s rádoby podporou uživateli z ní udělali "magickou" vypalovačku kterou obratem nabízí za dvojnásobek i více ceny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Ameriku jsi neobjevil, tohle já tady už opakuji od dob co se přestaly iHAS rev.B vyrábět a autor toho FW Burner MAX na to konto vytvořil Payload Tool kompatibilní se všemi mechanikami na bázi čipsetu MTK.

To jen někteří zde na fóru předstírají jedinečnost své nabídky, která spočívá v tom, že z těch běžných a laciných mechanik na trhu vybrali jednu se kterou možná osobně měli nejlepší zkušenost (spíše se ale o tom jen někde dočetli), přibalili k ní tzv. "návod" v češtině na nastavení SW IMGBurn (dostupný všude na netu) a s rádoby podporou uživateli z ní udělali "magickou" vypalovačku kterou obratem nabízí za dvojnásobek i více ceny :D

To já vím že jsem neobjevil Ameriku,ale i já jsem se pokoušel koupit předraženou mechaniku než jsem se na jiném foru dočetl tento návod který funguje úplně stejně a korektně jakou revize B.Proto jsem myslel i na ty kteří jakou já doted neměli s Xboxem a vypalováním zkušenosti a jsou v tom začátečníci tak jsem tu chtěl napsat podrobný a srozumitelný návod pro všechny.Ale tady jak koukám jsou lidi kteří o to nestojí a snaží se o to aby to tady na foru nebylo a dál mohli nabízet svoje předražené vypalovačky.A tak to teda zveřejnovat nebudu.Kdyby někdo přeci jen měl zájem a nechtěl zbytečně platit za něco co může mít za třetinu ceny nové a ještě se zárukou.Tak at napíše PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně je pointa v tom, že pokud nejde o revizi B která má standardně upravený firmware zapsaný rovnou v mechanice a už není k dostání jinak než použitá tak se musí použít ten Payload Tool který to samý řeší (hůř) softwarovou cestou.Takže jediný o co jde je koupit mechaniku s ním kompatibilní což je třeba Liteon (rev E) kterých sou všude mraky ve volném prodeji.Tu nakoupit dokáže každej.Nic se na tom neflashuje, jen se vybalí a připojí do PC.Ale i přesto se najdou borci co ti to samý (liteon revize E) prodají za dvojnásobek než v krámě a lidi kupujou a navíc si myslej, že kupujou něco navíc. Fakt jako ne, je to to samý akorát ne za 400, ale za 800 Kč.

Za těch dalších 400 bych očekával tedy aspoň nějakou podporu jak to rozchodit od prodejce

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ahoj, mam revizi E iHas 124 a nejde mi zaboha palit XGD3. XGD2 jede suprove, ale XGD3 je necitelne, verify se od 50% zasekne a i ten sw pro mereni kvality dvd to hodnoti naprosto priserne. Burner Max Payload samozrejme mam, spusti se, ale mechanika pali hrozny sra*ky. Poradis, cim to muze byt? Setkal se s tim nekdo? Ma smysl zkusit druhy kus, muze to byt vlastnost kusu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu