Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox one zpětná kompatibilita


Tulllokar

Recommended Posts

Kdysi jsem si na X360 zakoupil elektronickou verzi Assassins Creed 2. Dnes se mi stáhnul update na Xone, těšil jsem se na starýho Assissasina, který je na seznamu zpětné kompatibility,ale hru nemůžu nikde najít. Může mi to prosím někdo vysvětlit jak to funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdyz ve store najdu nejakou hru na xbox360 a je seznamu jak ji mam stahnout nikde mi to tam nenabizi?

Měla by se ti automaticky objevit v galerii tvých her jako hra ke stažení, já už mám takto např. Gears of War 3, ale zatím jsem to nezkoušel, ale nabízí mi ji to k instalaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to porad nejde kdyz najdu nejakou hru ze seznamu zpetne kompatibility tak jsi ji najdu ve xbox store a nemam tam nabidku na stazeni hry misto policka instalovat tam mam bounde only (pouze jako soucast sady mi ta zase pise v prohlizeci na pc ve xbox store.jedine co se mi podarilo stahnou bylo gears ofwar a diky tomu ze se mi objevilo v games a apps samo v ready to install poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdím, že ty informace už tady nejsou, nej shrnu svoji zkušenost...

Je třeba mít předplacený Xbox Live Gold a mít zadanou kreditní kartu, a to i pro stahování her zdarma. Hry na Xbox 360 je třeba "zakoupit" přes web, v konzoli ve store nejsou. Pak se hra objeví jako "Ready to install" a je to - už jsem dneska odzkoušel GoW3 a úplně v pohodě to jede, jen ta grafika je malinko znát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://store.xbox.com/cs-CZ/Xbox-One/Games/DiRT-3/149676ae-1530-4c3e-a856-4d7fb6dc78d3 kdyz ho tady najdu tak mi nejde pise mi to tam (jako soucast sady) a nejde

Musíš to kúpiť cez xbox360 store..

http://marketplace.xbox.com/sk-SK/Product/DiRT-3/66acd000-77fe-1000-9115-d802434d083d

Upraveno uživatelem Matespian83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Myslím, že si nerozumíte. knedlik22 se snaží dostat DIRT 3 do Xbox One a právě když si najde přes PC na Marketplace tuto hru pro Xbox one, tak jediné co mu to tam píše je, že je to "Pouze jako součást sady".

DIRT 3 na X360 vč. VIP Passu, které jsou pro zlaté členství zdarma, stažené má, takže není třeba mu tady dokola popisovat, jak to má stáhnout pro X360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu