Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation VR


mikas_cze

Recommended Posts

  • Moderators

Já si myslím, že právě obráceně - nyní s novou verzí PSVR, která bude podporovat pass through HDR už nebude nutné odpojovat procesorovou jednotku (což jde pouze při vypnutí PSVR), jako to musejí dělat stávající majitelé PSVR, aby dosáhli HDR podpory na jejich TV.

Alespoň tak jsem to pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak teď nevím jestli si mám kupovat PS VR, když mám PS4 Slim. Někdo tu psal, že je to znatelný rozdíl...:(

O PS VR mám ted zájem hlavně kvůli tomu, že Sony zmiňoval, že na Black Friday bude PS VR s hrou Skyrim, kamerou a PS move. Bohužel to v ČR nikde nevidím.

Otázka tedy na vás, jestli je rozdíl PS VR se Slimem a jestli nevíte něco o setu PS VR s hrou Skyrim v ČR?

Jo a ještě jak poznám, jestli je v balení nové nebo staré PS VR? :D Ale předpokládám, že se bude jednat o staré VR...

Popřípadě jaký je rozdíl ve starém a novém VR? Vyplatí se koupit nové?

Díky za info! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podlě mě je vždycky lepší koupit nové. Bude za stejnou cenu jako to staré a bude mít novou procesorovou jednotku s průchozím HDR( na starém VR se musí přepojit kabel pokud se využivá HDR režim u TV), slabší kabel. Ovladácí tlačítka přímo na headsetu a ne na kabelu. V ceně by měl být i Skyrim VR. To jsou pak ušetřený peníze =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.playstation.com/en-gb/explore/playstation-vr/buy-now/

 

tady je zmiňovaný pack dokonce za 300 liber což je cca 8 500 Kč, ale předpokládám, že tohle v Česku nenajdu...Tak nevím jestli je nějaká možnost koupit v cizině něco podobného. Mám kamaráda v Irsku, tak nevím jestli by to bylo výhodné se s ním domluvit ať to koupí, protože tam to dostupné je. Předpokládám ale, že je to ta starší verze PS VR.

A v USA to je za těch 350 dolarů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych si to objednal z amazonu, ale určitě to bude s adapterem na 110V místo 230V. A blbě se bude uplatňovat záruka. No jellikož to chci pro sebe, tak to nepotřebuji nutně na vánoce, tak si asi počkám. Verzi 1 už jsem doma měl(byla super), ale když přišlo oznámení na v2 tak jsem ji vrátil během 14dni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdravim, poridil jsem si PSVR a mam jeden dotaz. Kdyz pustim VR helmu a mam k ni pripojene sluchatka tak jde zvuk jak ze sluchatek tak i z TV a nikde jsem nenasel kde to prepnout, aby sel zvuk jen ze sluchatek a nerusil jsem tak dalsi lidi v mistnosti, mohl bych poprosit o radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu