Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím mám xbox 360 a fleshnutou mechanikou na vypaleny hry zkousel sem nejaky vypalovat ale chce to po mě například na gta5 update dashboardu.....mám verzi 2.0.12.611 a někde sem cetl ze kdybych udelal aktualizaci tak muzu prijit o ten flash na vypaleny hry takze prijdu nebo neprijdu? popripade co teda delat dal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Zdravím, dá se někde sehnat zalevno Wireless network adapter pro Xbox 360? Těch 1400 Kč, za kolik mi ho našlo na Heurece, se mi fakt dávat nechce. Díky.

Můžeš zkusit Aukro anebo Ebay, ale když tam tak koukám, tak se tyhle adaptéry draží stále kolem ceny $30 i více. Holt to je už spíš retro komponenta, která se nějaký pátek nevyrábí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

Potřeboval bych poradit. Chtěl bych malé dceři k vánocům koupit xbox. Tak nějak si ale nevím rady s tím co vybrat. Určitěchci verzi s Kinectem. Nevím ale, jestli pořídit typ 360 nebo One. Koukaljsem, že na ten typ 360 se dá sehnat větší množství her (i levnějších), zaseten One má lepší HW.

Dcera si Xbox 360 zkoušela, hrála tam nějaké sporty a KinectAdventures – nějaká jízda na člunu po řece. Ale na One jsem takovou to hrunenašel. Vůbec na ten Kinect jsem pro One moc her nenašel. Možná blbě koukám.

Další využití by jistě našla partnerka pro nějaké cvičení,no a jestli přes ten Kinect jde kamerka využít pro skype, tak to se taky šikne.

Taky jsem dříve viděl Xbox 360 „cracklý“ (to určitě nenísprávný výraz) s nahranou spoustou množství her na disku, na One jsemkromě nákupu s někým „na půl“ podobné řešení neviděl.

Můžete mi někdo poradit?

Děkuji.

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobry den mam problem Nefungovala mi mechanika na xboxu 360 objednal jsem si novou vymenil jejich ridici jednotky ( plosny spoj vymenil prepajel ) tak aby dany klic zebrala nova mechanika a presto mi to nechce nacitat dvd po zasunuti nenacita kdyz ovladam otevirani a zavirani mechaniky pres xbox tak funguje takze komunikovat to s xboxem musi . Je mi jasne ze je njaky problem v tom klici i kdyz jsem to prehodil . Diky vsem za odpoved :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Detaily mechaniky ani konzole neuvádíš, ale obecně mechanika do které to přehazuješ musí být zcela stejný model jako původní.Pak mi taky nějak nedochází proč přehazuješ PCB z nefunkční mechaniky jak píšeš.Stačí přece vyčíst jen klíč (to obyčejně jde i když PCB je jinak nefunkční) a tento zapsat do zcela nové a plně funkční stejného typu.Pokud PCB bylo problémové v původní mechanice, nějak nechápu, jak se magicky opraví v té nové :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

DVD mechanika : Philips lite on dg 16D2s . Ano byli to stejne modely podle zluteho kabliku v ve predu v dvd mechanice . jako mas pravdu ze to stacilo takhle udelat ale netusim jak nacist klic z puvodniho chipu takze jsem prehodil plosaky a prepajel to . Cekal jsem ze chyba bude v mechanicke casti dvd nikoliv sowtwerove ( plosne desky ) protoze mechanicka cast je vice namaham nez PCB . Preci jenom zustava dotaz kdybych to udelal stejna mechanika a prendal PCB z puvodni do nove melo by to fungovat ?

Je zde njaky jednoduche navod na prehozeni cd key mechanik ( bohuzel po hledani jsem ho tu nenasel ale netvrdim ze tu neni .... )

EDIT : Tak po dnesku jsem se dozvedel ze pri koupi nove mechaniky na xbox 360 je totolani blbost vsechny mechaniky jsou repasovane v cine takze zadna novota . Pokud se nenacitaji DVD (filmy hudba) je nejspise problem v laseru ale berte to v uvzovkach .

Upraveno uživatelem mortl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Pokud máš dvě totožné mechaniky "A" a "B" z nichž v jedné ("A") je nefunkční PCB, přehozením této PCB do druhé mechaniky ("B") nic nevyřešíš. Pokud by v mechanice ("A") byla funkční PCB, ale byla špatná optika nebo mechanická část, pak přehození této funkční PCB do mechaniky ("B"), která má optiku a mechanické části funkční, bude znamenat opět funkční mechaniku bez nutnosti řešit DVD klíč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Můžeš zkusit Aukro anebo Ebay, ale když tam tak koukám, tak se tyhle adaptéry draží stále kolem ceny $30 i více. Holt to je už spíš retro komponenta, která se nějaký pátek nevyrábí.

Dík, jsem se na to vybodl a natáhnul kabel. Mám ale jiný dotaz: nevíte, kde by se dalo zalevno sehnat Taken King Legendary Edition? Nejmenší cenu jsem našel kole 1300 Kč a to mi přijde pořád dost, i když toho obsahu tam není málo. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám problém s ovladačem. Levé kolečko mi nereaguje. Jiné části ovladače fungují, ale jakmile zapnu hru, kolečko nereaguje a pouze mi točí jakoby doleva. Dám příklad: Když zapnu nějakou hru s autama, tak auta zatáčí sama doleva. Lze to opravit? Děkuji ze všechny odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám hodně hloupé otázky, tak se předem omlouvám. Mám RGH + flash. Spoustu her jsem hrál před datem vydání, nikdy jsem se s xboxem 360 nepřipojil na Live. Vzhledem k tomu, že mě nebavilo po každém výpadku proudu znovu nastavovat hodiny, hrál jsem prakticky všechny hry před datem vydání (v roce 2005, tehdy jsem xbox ještě neměl :D ). Když bych se připojil na xbox live, je nějaká šance, že bych NEdostal BAN? Byl by ten ban jen na konzoli, nebo na celý účet na xbox live? Platím si gold.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu