Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Mam otazku delanou pro tuto sekci :D stahl jsem si forzu 4, protoze jsem dostal chut si zajezdit nejaky zavody. tak jsem ji stahl, ofixoval a dal palit a tady je problem!!! :( uz dvakrat se to seklo ve stejnou dobu (50%) a napsalo to,ze je spatnej nejaky sektor. Pritom uz jsem vypalil spoustu her a nikdy nebyl problem. Mam normalne vypalovacku Ihas B 2 mesice, ale cetl jsem, ze prej Forza 4 ma nejaky novy zabespeceni moc prosim teda o radu. Nebo myslite ze je to dvd mediem? vypaloval jsem vzdy na nerbatin a ted mam EMTEC,ale uz sem na ne papli jednu hru a ta je oka. Chci si zazavodit :D dekuju

Když máš mechaniku Ihas B, tak by neměl být problém, pokud není špatný DVD disk. Použíj znova Verbatim (made in Singapore nejlépe) a neměl bys mít problém. ISO soubor hry můžeš stáhnout odjinud, třeba je chyba tam...Ikdyž fungují i jiné média než značka Verbatim, ale viděl bych to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Projeď to před vypálením v programu ABGX verze 1,6

a na jaký level?

EDIT: Jak se podívám do ,,about,, v abgx tak mi furt píše že mám verzi 1.0.2 a to už jsem to stáhl ze tří zdrojů.

a ještě se chci zeptat kdy kdy mi ap 2,5 hra nepojede jak změním dashboard nebo flash? Díky za odpověď ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a na jaký level?

EDIT: Jak se podívám do ,,about,, v abgx tak mi furt píše že mám verzi 1.0.2 a to už jsem to stáhl ze tří zdrojů.

a ještě se chci zeptat kdy kdy mi ap 2,5 hra nepojede jak změním dashboard nebo flash? Díky za odpověď ;-)

Znova to stahovat nemusíš.1.02 je jen verze toho spouštěcího ovládacího panelu, důležité je ten program který to pak spustí z příkazové řádky a ten když si všimneš je ve verzi 1.06 (1.6 neexistuje, to byl asi překlep).Autofix nastav na Level 3.Dashboard můžeš aktualizovat sám z USB flashky (pozor, přechodem z některých verzí jako 13146 a starší na novější se maže flash).Flash ti udělá nečekaně flasher.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak... dlouho jsem tu nebyl, takže se na mě vyvalilo spousta věcí a jsem zmatem, takže jestli by mi to tu někdo objasnil :D

Jaký je vlatně rozdíl mezi LT2.0 a LT3.0... Mám totiž LT2.0, a nechápu proč je zase novej firmware, když není nové AP...

Co je to ta iHas vypalovačka, k čemu slouží, a potřebuju ji na běžné vypalování her?

Pokud zlstanu na LT2.0, budu furt pálit přes normální vypalovačku v PC tak, jak jsem to dělal doposud, budou s tím nějaké problémy? (Ban neřeším, pokud mi to teda odpojí jenom Xbox Live, kterej stejnak nepoužívám)

Děkuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo flashku můžeš v PV naformátovat zpět. Dokonce X360 nabízí možnost rozdělení flahky (třeba polovinu pro xbox a polovinu pro normální data)

Na flashku narveš všecko, co se dá normálně nahrát na HDD, problém je v tom, že ji přečteš jen v xboxu, takže ty dema musíš tahat přes xbox. Druhá možnost je pak speciální software, který ti tu flashku otevře i v PC, ale to není 100%.

UB disk podle mě nepůjde, ale jistý si tím nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen několik otázek co se mi nedaří najít:

1. Když nainstaluji hru na HDD, potřebuji potom disk, nebo hra bude fungovat tak dlouho, dokud nesmažu?

2. Co způsobuje to že ojeté XBOXy jsou levnější než ojeté PS3?

3. Je v XBOX hrách také něco jako v PS3 hrách "online pass key"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu