Jump to content

Recommended Posts

e3 je 15-17 juna :D to daleko podla mna neni

edit: tak som kukol na ich stranke a Dawer64 ma pravdu dostanu sa tam len fakt ludia z brandze a novinari :( okrem toho som pri prezerani webu narazil na tento obrazok od jedneho autora, SAMOZREJME NEJDE O PRAVY OBRAZOK ale vyzera podla mna super :) takto by mohlo vyzerat

040510_rg_Nintendo3DS_02.jpg

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bych sem ty fejky vubec nedaval, nebo aspon velkym pismem napsat ze se jedna o fake...nekdo to spatne pochopi a chytne se toho...vsak to znate. :)

ja osobne budu cekat na nejake skutecne oficialni iformace, ale musim se vam sverit s tim ze z 3DS moc radost nemam, protoze s DS umira posledni typicky 2D konzole co jeste existuje a to mi vadi... :-/

Co k tomu rict?

"KRAL JE MRTEV, AT ZIJE KRAL!"

(volne prelozeno do paranske reci -> tahle masinka zabije NDS jako takove, ale paradne to rozjede -> TES SE PSP :D)

Fakt paradni design - nova tlacidla a velmi zajimave reseny (tedy az na power, ten prekazi :D) + ten silenej joystick (diky za nej). Rad bych ho videl v akci (btw. a pocinaje dnesnim dnem, schovavam si drobne do prasatka)

no mě zas tak užasná nedošla hry na wii nicmoc microsoft s kinktem lepší graficky ovládání i jinak nintendo 3ds celkem zklamání čekla sem víc modernizovaný desing ten hnusný obdelník už se mi fakt nelíbí (čistě můj názor) dysplaye jsou skoro stejné jak na normálním nintedndu další sklamání ale uvidíme jak to bude fungovt třeba to bude hit