Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

před 9 hodinami, figi-1 napsal:

U jakych her vam to dela velky kraval? Treba u uncharted 4 to nedela. A to na normalni ps4 to jelo fakt dost nahlas. Jak jsou na tom jine hry ? 

Moje řvala občas i v menu když bylo nějaké dynamické téma :D ... jinak prý hodně to řve u BF1 lidem a uncharted 4 s patchem.... hádám že to bude většina náročnějších her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kendykejnova napsal:

Hral tady nekdo to japan demo FF15 na ps4pro??chci vedet jak tam jde menit kvalita hry jestli to plati i pro fullhdtv nebo jen 4k tv.thx

Kvalita jde poznat i na fullHD, hlavně co se dohlednosti a ostrosti týče. Vypadá to hezky a plynulost je oproti duscae fajn. Jinak kvalitu měníš když dáš menu->spodní možnost-> vrchní možnost ... popř na YT je tuším video které ukazuje rozdíly+nastavení jak přehodit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vylepšené UI znamená, že například ukazatel života nebo portréty jsou ve 4K. Filtrování textur je také lepší a rovná se na konzoli nejvyššímu anisotropickému filtrování na PC

 

co by si chtel do takovehle hry jeste pridat? 200fps? Nic patch nepokazil a lehce hru zlepsil... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 6 minutami, Smartmax napsal:

Řekněte mi, kterážto velká hra má teď vyjít a má mít nějakou slušnou podporu pro PS4 pro? Mimochodem, je někde info o počtu prodaných ps4 pro?

Myslím, že by to mohl být Horizon Zero Dawn. Alespoň to všude vypichují.

https://www.playstation.com/cs-cz/games/horizon-zero-dawn-ps4/?et_cid=em_283282&et_rid=788196&Linkid=PS4BG-B-221016-CE-OTH-WES_PS4&emcid=em-st-96542

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nemá taky někdo s PS4 pro problém s padáním uncharted 4? hraju tak 5-10 min a hra pokaždé crashne. dělá to ale od doby co vyšel patch na podporu ps4 pro. Bez patche jsem hru dohrál na 2 zátahy bez problémů... pak mám taky problém v Ratchet & Clank kde mi pokaždé hra crashne v tom samém místě a nemůžu se přes tu lokaci dostat je to hned na začátku hry asi v prvních 10 minutách.. už jsem to zkoušel několikrát přejít, ale pokaždé mi hra spadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel tato zavada je znama uz nejakou dobu na zahranicnich serverech i na facebooku...jak to fixnout jsou jen vykriky do tmy..napr aktualizovat fw na nejnovejsi, rebuild databazi, uvest stav do vyrobniho defaultu atd....ale prakticky nikomu to nepomaha...na nekterych ps4 pro tyto crashe nejsou na nekterych jsou...je to tak a nezbyva asi nez cekat az to sony opravi nejakym dalsim updatem nebo patchem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak aspoň v tom nejsem sám a můžu mít aspoň víru v to, že to opraví :D... jinak rebuild datábáze a všechny rady co se dají najít jsem zkoušel, ale jak říkáš jsou to spíš jen takové výkřiky do tmy, aby lidi měli co zkoušet... nic z toho mi nepomohlo... ale ten pocit, že si člověk koupí novou konzoli a a dvě hry co si ten den nainstaluji a ani jedna nejde to je fakt na prd no ... tohle mi tu PS4 pro trochu znechutilo... ale co se dá dělat je to novinka a asi ještě nemají vychytaný všechny mouchy no ... ale čekal jsem, že u exkluzivních her zrovna problémy nebudou... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mi přijde taky divný, že někdo hraje a nic a někomu to padá. Snad to nebude HW problém. nechce se mi moc PS4 reklamovat ... sice mám i xbox one, ale tam teď mám tak nějak všechno co jsem chtěl hrát už dohraný... ten ventilátor mám taky celkem slyšet a dost kolísá rychlost ventilátoru hlavně u her co mají patch na podporu ps4 pro. u her co nemají patch na PRO verzi konzoli ani neslyším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě moje PRO nehučí a Uncharted 4 teď zrovna hraju (jak singl, tak multi) a hra jede v klidu bez nějakých errorů. Battlefield 1 (bohužel, moc otevřený prostor v multi, tak mě to tak nebaví :D ) mám taky a rovněž žádné hučení, je tichoučká.  Ale řekl bych, že v té fabrice moc velkou výstupní kontrolu nemají. Takže bych se nedivil, že jedna konzole je taková a druhá taková, nehledě na to, že se to nevyrábí v jedné fabrice.

Jak mi totiž přišlo první PRO domů, tak už při spuštění hučela jako kráva (harddisk dělal kravál), když se měla restartovat při update firmwaru, tak se místo toho vypnula a zapnout šla až po odpojení/zapojení od el. sítě a tak to bylo při restartu pokaždé a ke všemu tomu mi nebrala disky (prostě si konzole disk nenatáhla do mechaniky). Takže jsem si ji vyzvedl a hned šel reklamovat, naštěstí mi to vyměnili kus za kus :D Ale nadával jsem jako hovado, člověk si koupí něco nového a je to dojebané na několik způsobů (kdyby s ní byl jeden problém, tak bych to možná ještě trošku pochopil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem preco sa sony nespoji s niakym vyrobcom poriadnym vyrobcom chladicov na pc a preco nevyrobia a nedaju tam poriadny chladic? ved na pc uz za par stovek sa da najst tichy chladic ... mne by nevadilo si za tu konzolu priplatit 30 eur ale bola by ticha.

 

nastastie uz ju mam uz tichu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu