Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

před 15 minutami, Martinoslav napsal:

A byl by, ze zajimavosti, odkaz na nejake info o tom disku, kde se pise, ze jde o sshd? Zatim vsude, na co jsem narazil, pisou jen o obyc sata 2,5" disku.

Vycházel jsem z modelu co zaslal v příspěvku, a ten google jak Kendy napsal vyhodí SSHD. Zda je více druhů HDD v Pro netuším, ale je to možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Martinoslav napsal:

Mozna blbe koukam, ale muzete mi nekdo prosim poslat odkaz? At hledam jak hkedam, tak v souvislosti s modelem mq01abd100 nenechazim zadnou zminku o sshd. Hybrid je az model abdh.

Vyhodila mi to heureka ...možná to není pravda. Jinak jsem koukal a PS4 pro by mělo mít HGST HTS541010A9E680. Je škoda že nedali alespoń 7200rpm disk, ale tak ten by stál o pár korun více  :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 3 hodinami, Bouner napsal:

PS4 pro má SSHD ( nevím zda i slim). Nicméně je to stejně 5400rpm, tudíž pomalé. Pro sice má sata3, ale neumí to stejně využít naplno ( asi SW limitace). Rozdíl mezi sshd a hd moc nepoznáš, max 1-2s při loadingu.

Takto se to nedá paušalizovat. Záleží to od aplikace/hry, jsou momenty, kdy HDD zaostává oproti SSHD o desítky vteřin a to už je potom znát. Někde se tu na fóru už o tom psalo, i já jsem k tomu uváděl nějaká fakta po výměně za SSHD v mé PS4, na internetu se dá najít desítky srovnávacích testů.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem vychazel z google > heureky, nicmene na strankach toshiba https://www.toshiba.ca/productdetailpage.aspx?id=2147493672 https://toshiba.semicon-storage.com/us/product/storage-products/client-hdd/mq01abdxxx.html co google nasel nic neni.

Jinak mazec pote jak me nvidia shield nastval jaky je to shit me pro velmi prijemne prekvapilo.

Treba z neher neflix UI i titulky ve 4k, pritom ps4 vubec neni urcen k prehravani. Z her pak kvalita upsaclingu, treba u sleeping dogs bych fakt rekl, ze je to ps3 bezici v nativim 4k. A vizualni stranka uncharted4 spolu se zazitekem z toho jak je to cele plynule je taky super, nejak nechapu ty lidi co pisou, ze to proste neni ono, ze pc lepsi, jestli ma pc lepsi grafiku nez unchareted, tak fakt to chci videt. Vzdyt tam jde tomu borcovi videt na triku kazda nitka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DF akorat vydali k tem diskum videjko. Jinak me ten disk nebo vetrak co tam mam zacal delat fakt hrozne zvuky asi po 15 hodinach, ale nechce se me to reklamovat, kdyz nejsou nahradni kusy skladem.

Takze pro me, jako cloveka co hraje jen obcas a spis kvuli pribehu her fakt fajn, protoze kdyz se nekde zaseknu a 4x chcipnu tak to nebude nacitat tak dlouho :D

 

+ jsem se konecne dokopal udelat wf na screenshoty aby me automaticky padali do dropboxu, jedina sluzba, kterou jsem nasel, ze dokaze ziskat plnou velikost je integromat.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám dotaz a potřebuji objektivní názor. Stojí PS4 Pro za tu dvojnásobnou cenu oproti slimku ? Nejde ani tak o grafický rozdíl, ale je tam rozdíl v plynulosti ? zasekávání (například u War Thundr) ? Televizi mám 1080 a 4k bych kvůli tomu nekupoval. Má to smysl jít do Pro ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Gromthar napsal:

Ahoj mám dotaz a potřebuji objektivní názor. Stojí PS4 Pro za tu dvojnásobnou cenu oproti slimku ? Nejde ani tak o grafický rozdíl, ale je tam rozdíl v plynulosti ? zasekávání (například u War Thundr) ? Televizi mám 1080 a 4k bych kvůli tomu nekupoval. Má to smysl jít do Pro ? Díky

Jestli nemáš 4K TV tak PRO samozřejmě nekupuj. Tolik prachů za nějaké to FPS navíc nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem ji měl zaplacenou na mall taky, ale vzhledem k tomu, že slimku mám ani ne měsíc za 3900 fungl novou, tak nějak jsem si nedokázal před sebou investici obhájit. 4k TV plánuju až do nového domu, ale ideálně až v době, kdy klesne cena u TV se slušným podáním HDR. To už bude PROčko snad s nějakým bundlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem slevu v jednom kšeftu. Nic veřejného. Kdyby tehdy byla pro dostupná, tak bych ji asi už měl doma, ale vzhledem k tomu, že lidi se zbavují pár měsíců starých slimek často za opravdu malé prachy, tak teď to nešlo prodat tak, abych nedoplácel příliš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím
Mám PS4 PRO také objednané,ale televizi 4K nemám a ani jí v nejbližší době neplánuji kupovat,takže potom by mi SLIM stačil?
Po pravdě jsem ho bral z důvodu rychlejšího procesoru atd. takže jsem předpokládal i plynulejší hraní na FULL HD telce.
Měl jsem do teď PS3 super slima 500GB.
A díky tomu,že pracuji v elektru,tak mě výjde o cca 1500,-Kč dráž,než třeba SLIM 1TB + 3hry,které bohužel stejně nejsou pro mě zajímavé,takže by šli hned pryč.
Tak co tedy doporučíte? :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu