Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • Moderators

Kdysi se tu se mnou kdosi hadal ohledne obnovovacich frekvenci u televizi, tak tady na to tema vysel pekny clanek popsany i pro laiky, ktery dokonale potvrzuje to, co jsem tady uvadel:

http://cdr.cz/clanek/jak-vybrat-televizi-co-je-obnovovaci-frekvence-fakta-o-zasadni-vlastnosti-vsech-displeju

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Klasická levná TV s průměrným obrazem a hromadou lákadel v podobě "HDR", bohužel to pravé HDR nemá klasicky. 100Hz panel je fajn, pokud je to opravdu 100Hz a né ty 2x50 apod. Nevím jak tento model, ale modely o řadu starší byly totální odpad co se HW i SW týče, takže bych určitě hodně pozjišťoval před koupí. Ono TV do 20k jsou vesměs stejné a liší se většinou jen SW max nějaké blbosti typu zrcadlení atd. Když už kupuje někdo levnou TV tak bych spíše řešil input lag a podání barev než kraviny typu HDR.

Edit @Martinoslav: Prispevky primo nad tvou odpovedi se necituji, je to zbytecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je zlacnenia z 33000... To mi príde ako stredná trieda...ale celkovo o tejto telke je všade popísané málo a recenziami na alze sa veľmi veriť nedá. Na stránke Philips o nej píšu celkom dobré hodnotenie a systém Android u minuloročných modeloch je vraj vyladený.

edit @Martinoslav: Pro tebe plati to same, co pro kolegu nad tebou. Posledni prispevky v tematu se NECITUJI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem vybíral ještě z nabídky pro rok 2016, tak v rozumné cenové hladině se dalo uvažovat jen mezi Samsung a LG. A to byl ještě Samsung o dost velký kus v předu. LG šidilo a nenabízelo plné 4k.
Pokud vím, tak tenhle rok se situace trochu zlepšila a je možné vzít i Sony.

Značky jako Panasonic mají dobrý až opravdový high-end a značky jako Philips nenabízí ani to.

Existuje ještě možnost ušetřit a koupit Hisense popř. TCL, ale když jsem koukal, tak ty dobré modely u nás nebyly k mání.

Já nakonec skončil u řady KS7000, která se teď doprodává za slušné ceny.

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

aktuálně bych pošetřil a vzal: https://www.datart.cz/SMART-UHD-LED-televize-SAMSUNG-UE55KS7502.html

 

nebo pak sonku:

https://m.alza.cz/sony-kd-55xe9005-d4803013.htm?o=1 ale těch 10k navíc za to nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mohl by někdo s rozhledem mezi současnými TV a různými technologiemi napsat zásadní rozdíly mezi níže uvedenými dvěma modely? Co jedna má a ta druhá ne, že je mezi nimi takový cenový rozdíl? (stačí opravdu to zásadní, to jestli má třeba jedna o jeden HDMI port navíc není tak důležité). Nadchl jsem se pro zakřivenou obrazovku, když jsem ji viděl v pořádné úhlopříčce naživo, ale zatím nedokážu posoudit, jestli je to výhoda nebo spíš naopak.

Padají zde výrazy jako UHD, SUHD, 4K, HDR různých bitových hloubek, OLED, QLED, .... a běžný konzument se v tom fakt ztrácí :D

Samsung QE65Q8C vs Sony KD65A1

Předem díky za osvětu :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu