Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • Moderators

Ceny OLED TV jdou pomalu ale jistě dolů, tato akce na momentálně asi nejlepší model od LG s PS4 Pro zdarma už stojí za zváženou :)

https://www.alza.cz/65-lg-oled65b7v-d4798797.htm

 

P.S.  Já stále číhám na model A1 od Sony, 14 dnů po uvedení na trh u nás šla cenově dolů asi o 25.000 Kč. Pokud vydrží takhle s konkurencí závodit, tak by Vánoce mohly přinést příjemné překvapení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mně už 165 cm tak málo nepříjde. I variantu projektoru jsem dlouho zvažoval, ale má to i svá úskalí. Když pominu finanční stránku, tak technicky je to nemalý zásah do interiéru, pokud bych z toho chtěl vyždímat maximum a přitom zachovat pokud možno "čistý" vzhled. Připadalo by tak jediné možné řešení a sice kvalitní plátno a projektor zavěšený u stropu. Pritáhnout napájení, všechny potřebné kabely, zalištovat .... Není to technicky neřešitelné, ale je to větší zásah, než který bych chtěl momentálně podstoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu [emoji4] Ja jsem si na 178 cm zvyknul rychle a na hrani bych proste potreboval jeste vetsi, no [emoji3] Ale ja jsem pacient, takze me tak berte [emoji3]
No ono taky záleží na vzdálenosti a jestli je TV ve správné výšce.
Ideální je mít ji na zdi a aby byl držák polohovatelný ve všech osách.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak asi je jasny ze to nebude takovy jako projektor v kine 4k ktery stoji i ctvrt milionu. Ale myslim si ze obraz bude dost pekny. Ja mam zatim HD projektor, a jsem i tak spokojeny, je to rozhodne lepsi jak TV. Je to asi otazka naroku konkretniho uzivatele, remcat bude porad nekdo, to je na internetovych diskuzich bezny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, drak3go napsal:

Ceny OLED TV jdou pomalu ale jistě dolů, tato akce na momentálně asi nejlepší model od LG s PS4 Pro zdarma už stojí za zváženou :)

https://www.alza.cz/65-lg-oled65b7v-d4798797.htm

 

P.S.  Já stále číhám na model A1 od Sony, 14 dnů po uvedení na trh u nás šla cenově dolů asi o 25.000 Kč. Pokud vydrží takhle s konkurencí závodit, tak by Vánoce mohly přinést příjemné překvapení :)

I ta A1 sla s cenou dolu https://www.alza.cz/65-sony-bravia-xbr-a1e-d4655165.htm, ale cenove se to porad proti te B7 asi neoplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Manoust jj vím, já už ji mám možnost pod 100 tis. Střídavě se navíc objevuje s PS4 Pro, nebo s poměrně slušným sound barem, takže vybírat zatím z čeho je a určitě ještě i bude. Koukal jsem se na ni naživo o víkendu v EW a musím říct, že je to teda paráda (design, provedení, obraz, ...). Trochu mě u ní na dnešní dobu zaráží v recenzích uváděný input lag (okolo 40 ms), což není na jednu stranu tak strašné, na druhou stranu to ale není ani žádná hitparáda. Údajně by to mohli vylepšit updatem FW, ale první co byl zatím zlepšení v tomto parametru nepřinesl.

Tak či tak na ni číhám, doufám v nějakou vánoční "pecku", kde pokud by se přiblížila hranici 80K, tak už by se mi rozhodovalo zase o něco líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

zajimalo by mne srovnani napr 65xe9005 a toho projektoru 4k. pokut new telkutak pod 65 nepudu a sony proste tenhle rok je top v TV. mel jsem krasnou 43xd8005 ale udelala vertikalni pruhy a sla na reklamaci a dostal jsem prachy a tv jsou jiz pric.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu