Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

Leading TV manufacturers are integrating AirPlay 2 directly into their TVs, so now you can effortlessly share or mirror almost anything from your iOS device or Mac directly to your AirPlay 2–enabled smart TV. You can even play music on the TV and sync it with other AirPlay 2–compatible speakers anywhere in your home.

 

osobne - podla mna to za update z b7 na b/c9 nestoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

V 9. 11. 2019 at 8:50, Martinoslav napsal:

Nejsem @Mandaz abych mel spatne nastaveno 😁😇👋🏼

Ps4 to dela samo ze to prepne mam nastaveno na 2160 RGB a jak spustim hdr hru tak prepne na YUV 422 tedy  -10 bit a YUV 420 - 8 bit jsem tam nevidel. Takze mas asi nastavene rovnou 2160 YUV 420 misto 2160 RGB nebo nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o TV kolem 10k, tak přes Alzu teď jde celkem kouzlit.
TV třeba za 9990,- (jakákoliv, třeba TCL 55EP660, Samsung UE50RU7092, Hisense H55B7100,... ), tak lze použít kód na 1500 slevu. Pokud je v objednávce TV pod 10k, třeba za 9990,- , tak stačí pouze do objednávky přidat třeba kabel za 10,- , aby se celková cena objednávky vyhoupla na 10k a pak taková telka vyjde na cca 8500 :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

@jirka.vanek ma pripojeni optikou, melo by to fungovat. otazkou je zda pujde ovladani hlasitosti ovladacem od TV. koupil bych a otestoval pripadne vratil. 

@rkolarik samsung je dobra volba. respektive samsung nema nizsi 4k model:) ja mam ve 43ce philips 7304 a take si nemuzu stezovat. 43 je max? 50-55 se daj poridit za stejne penize a vetsi je lepsi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi jasný, jenže žena si postavila hlavu, že klukovi do pokojíku větší TV dát nechce. Sám mám u sebe v pracovně/herně 55 (sleduju tak z 2,3m) a je to na pohodu (a to jsem byl skeptik a bál se přejít z 50 na 55, i když mi to tady všichni radili, ale zvyk jsem si rychle). Mladej chce mít svoji PS4 u sebe atd, doted hrával u mě (tak místo PS4Pro 500mil ed.+Q8DN bude mít low cost sestavu 🙂 ten Samsung se ted dá i s držákem na zed sehnat na Alze při využití slevy (1500Kč do 8.12.) za cca 8,6k (jak psal pár příspěvků výš indeshit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste akci na CZC, 15ks televizí Samsung 4k za 175 Kč zítra mezi 18-20 hod. :D, akce ala koloběžky xiaomi loni, kdy ji nikdo nedostal :D. Slzy, vztek a pád serveru na 30 vteřin, kdy po přihlášení budou všichny vyprodané a to se vyplatí. Zkuste to kua někdo :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rkolarik ... ten Samsung je cajk,ale 43EP660 má vyšší jas a o něco lepší HDR (i když u obou se těžko dá hovořit o kulervoucím HDR, skoro žádný efekt HDR se v této cenové kategorii nekoná u žádné značky), ale klasický HDR filmy tam vypadají lépe ... zkoušeno na Lucy, Exodus, Alita

 

Hlavně android přehraje vše a Samsung minimum (absence divx, xvid a dts a atmos)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych trošku poradit, nebude to uplně skrz herní TV ale TV pro máti do obýváku, rád bych jí pořídil novou Tv jelikož má jen maleho Panasonica a chci koupi alespoň 55”. 
 

Nejvíc se mě zamlouvá https://www.alza.cz/55-sony-bravia-kd-55xf9005-d5287962.htm ale mám trochu problém s tím že potřebuju aby šly na Tv přehrávat videa z iPhonu a prostě jablečných zařízení. Otec má právě taky android Tv a zaboha se mě to nepodařilo nijak rozchodit.

 

Poradil by někdo jak tato funkce na android Tv funguje? Případně poradit nějakou podobnou Tv stejných kvalit a v podobné cennové relaci. Já mam OLED LG a tady funguje přehrávání videí na výbornou přes appku ale na android Tv sem nic nenašel co by fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud kupis samsung - podpora airplay, nebo lg 9kova - podpora airplay, nebo vybrane sony - podpora airplay. Seznam tv spodporou airplay: https://www.apple.com/ios/home/accessories/#section-tv

 

a pak samozrejme musi to apple zarizeni podporovat airplay:) pokud nemas nejaky prehistoricky kus, tak tohle mas splneno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 

potřeboval bych poradit, jestli je lepší zakoupit k televizi Pioneer PDP-LX5090H PS4 SLIM nebo PRO. Jedná se o 11 let starou plasmu s panelem 50/60Hz 1080p. Přemýšlel jsem o PRO kvůli 60 fps při 1080p, ale nevím, jestli by tato televize 60fps vůbec dokázala zobrazit?

Slyšel jsem, že 1080p 30fps vypadá pořád lépe na PRO než na SLIM, ale nevím, jestli ji kupovat jenom kvůli tomu. Kdybych mohl využít aspoň těch 60fps, byl bych radši, ale sám se v tom moc nevyznám. Zatím mi ale laicky přijde, že pro mě dává větší smysl SLIM. 

Předem díky. 

M. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu