Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce na hry, příslušenství, konzole, sběratelské předměty


Recommended Posts

Já sem na jednu stranu rád, že už nesbírám sběratelky, bo ty nervy za posledních pár let s předobjednávkama mi přivodily barvu vlasů okájose.

Ale teda blbá steelbook edice, která je podle všeho skladem v centrále, v čas objednání mají dostatek kusů a po objednání po dvou dnech ani nejsou schopni odepsat, tak ať si z vysoka na se rou.

Tady máme konečně vyjádření…tak ze bych se přece jen dočkal?

80D00641-6B63-42DF-B05D-836A0D7B57FB.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Kamel je bez her...Dojdu do zásilkovny, nahlásím kód zásilky, chci platit kartou (hotovost u sebe léta létoucí netahám) a prodavač mi řekne, že prodejce (židi z jrc) mají zablokováno platbu kartou, že lze platit pouze hotově. Tak říkám, že tomu nerozumím, bo to vždycky šlo. K nejbližšímu bankomatu to mám 12 km, což při pracovní pauze fakt nemám čas někam létat. Takže se stavím v sobotu, prý nejde, mají zavřeno. Příští týden mají zavřeno z důvodu nemoci majitele a nemají náhradu, takže dnes jediná možnost vyzvednout balíček. Tak sem se nas ral a říkám, že na to je bu, ať si tam balíček nechají. Jako perličku sem chtěl zkusit zaplatit přímo v aplikaci a samozřejmě balík se tváří jako vydanej a už ho nelze vyzvednout...Takže jdu psát do jrc ať si to strčej hluboko do prd ele a jebu na ten zkur venej balík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kamel podobně jsem to měl u dušího drátu z tokyja, taky nešla platba kartou, pouze hotově. Asi tu podmínku vymysleli jako novotu smarty...

 

@liborpoulik to jim tak skáčou průběžně kusy, co už mají rezervované/předobjednané jiní před tebou a co jim odesílají/připravují k odběru. Není to tak že by to byly kusy určeny do volného prodeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se modli, aby to vyšlo. To jejich očekávané doručení balíku ještě nic neznamená. Semnou takhle vypekli s limitkou xboxu, kdesem měl očekávaný termín dodání, následně email se zprávou, ať čekám na výzvu k odběrul, že objednávku pro mě připravují a následně sem dostal email, že na mě tak akorát ser ou a že nikdy žádnej limitovanej xbox nedostanu a že sem ještě ko kot, že sem si vůbec naivně myslel, že bych ho od nich mohl dostat.

Pokud ti objednávka vyjde, tak ti to samozřejmě přeju a budeš jedinou vyjímkou spokojeného zákazníka tady na fóru, co se týče židů z jrc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, liborpoulik napsal:

Tomu moc nerozumím, očekávané doručení balíku u mě je 16.5.2022

Uvidíš no, osobně ti samozřejmě přeju ať ti balík dojde a v něm bude ps5. Ale u židů člověk nikdy neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 5. 2022 at 15:24, liborpoulik napsal:

Dnes měli v JRC 5ks PS5 na cestě, zhruba ve 12:00,  expedice dnes, za hodinu už měli termín červenec 2022, za další hodinu opět 5ks na cestě a expedice dnes, takže tomu úplně přesně nerozumím, uvidím zda to vyjde, ale moc tomu nevěřím.

Tak dnešní zpráva z JRC, ani mě to nepřekvapuje, jelikož jsem ani nevěřil že mají konzoli skladem a budou je odesílat.

Citace:

Omlouváme se za komplikace.
Bohužel chybou v systému byli konzole systémově neskladněny chybně.
Termín dodání není možné v této době predikovat jelikož se snažíme odbavit objednávky postupně dle data objednání.
Aktuálně odbavujeme objednávky ze začátku roku 2022 a dodávky od dodavatele nejsou pravidelné.
Z tohoto důvodu  není možné odhadnout datum dodání.
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se heckl a vyzvedl balíček, kterej šlo platit jen hotové… dostal sem vynadano ze nemám drobnější peníz než 2 tis, v zasilkovne neměl prodavač na vracení 384 Kč. Takže sem musel rozmenovat v samosce. Dojdu dóm, rozbalim a nadavam. Ghostwire Buček zezadu sedreny na plech jako by na tom skladnik slejdoval po hale. Medium rozbity jeden roh zezadu… zrovna v místě kde je Buček a z boku potrhana folie a opět sedreny na plech bucku. Takže takhle ne… posílám jim to zpátky ať si to strčí do prdele a po vracení peněz mazu účet… odpad do slevy dali cupki zaje bany…nejhorší e-shop ever…tímto kamel nechce upozornění na akce v jrc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Cenové akce na hry, příslušenství, konzole, sběratelské předměty

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu