Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chlubírna - aneb "dnešní pošta"


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Osobně jsem "rád" že ani u nových majitelů skladníci v židjrc nepoužívají ten prostor co mají na krku aby jim nepršalo do žaludku... 

Neb nalepit čárový kód přímo na bůček a eště vzhůru nohama chce fištrona

IMG-20220325-WA0007.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já přileju do kotle jrc :D. Šel sem si vyzvednout Ghostwire s bůčkem a opět nezklamala moje oblíbená prodejna. Bučky položené na pultu, svázané gumičkou ke krabičce se hrou. Po skleněné desce mi byl sunut můj bůček jehož záda byly sedřené na několika místech dost na plech. Takže jsem odmítl a chtěl si vybrat jiný, měli v regále další 3. Z těch 3 byl jeden ohlý, druhý promáčklý a třetí porejpaný na plech. Výsledek byl takový, že sem jim tam hru i bůček nechal a nic si nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem rád, že se dobře bavíš. Já se nebavím, za poslední 4 roky sem od nich nedostal bůček v kloudným stavu s vyjímkou Cajbrsypače, které byly alespoň zabalené ve fólii. Ta společnost by zasloužila to zabalit a ať raději prodávají trumpety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase JRC / Smarty "rulez".

Mam uz delsi dobu objednany novy Lego SW v Deluxe verzi... A tedka nove davaji k predobj. lego stavebnici.

Tak jsem se ozval, jestli mi ji pridaji i do stare obj... A pry ne, ze lego je jen pro obyc verzi.

Ze ja mam v deluxe verzi uz jiny bonus!

Marne jsem argumentoval, ze deluxe zadny bonus nema, jen DOKOUPENY obsah!

Fakt na ♥♥♥a toto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrušit a vzít někde jinde se začíná jevit jako vždy lepší varianta...

A pokud chceš nějakej lego polybag tak si skoč do Albertu! Za každý 2 stovky máš bodík a za 8 bodíků si můžeš vybrat nějaký polybag...U nás v Chrudimi mají i se Star Wars :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu