Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

No nevím, slyšel jsem že třeba Apple zakazuje obchodování s účty… no a když pak si budeš chtít zahrát ten balík her na tom účtu a pak na jiným účtu když ho koupíš, tak pochybuju že funguje něco jako sloučení účtu to musíš nějak složitě přepínat?

Jinak si dovedu představit, že třeba někdo vyroste, a chce se zbavit účtu z 50 hrama… A někdo jiný, jako já, který žádné hry nemá, tak to za výhodnou cenu koupí…

Od doby, kdy mám Apple, tak už jsem žádnou hru neupiratil, Ale mám snad 10 000 aplikací na účtu, z toho většinou hodně placených, avšak koupených v akci za 0,00...

akorát je omezení na počet primárů na jedné ps4ce. když jich je moc dostaneš banana na měsíc

Jakože ty účty můžeš nějak snadno svičovat?
A kolik je to omezeni, jaký počet?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, mirai_trunks napsal:

akorát je omezení na počet primárů na jedné ps4ce. když jich je moc dostaneš banana na měsíc

To je hloupost, protoze na moji konzoli se ty primary stridaly pomalu jak ponozky a jsem naprosto v pohode :D.

@Locker Ty hry nejsou upiratene, jsou to normalne legalne koupene hry, takze no problemo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hloupost, protoze na moji konzoli se ty primary stridaly pomalu jak ponozky a jsem naprosto v pohode :D.
[mention=77726]Locker[/mention] Ty hry nejsou upiratene, jsou to normalne legalne koupene hry, takze no problemo.


No ok takze jak rychle se prepinaji ty ucty a pri kazdem prepnuti msis znovu vyplnovat heslo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Locker napsal:

 


No ok takze jak rychle se prepinaji ty ucty a pri kazdem prepnuti msis znovu vyplnovat heslo?

 

Ne, precti si prvni stranku a jestli chces neco vedet, tak mi napis zpravu nebo si zaloz topic at to tady nespamujeme.

@mirai_trunks Maximalni pocet uctu je 16 a je jedno jestli jsou primary nebo ne, ale ja narazel na to s tim bananem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad prvni prispevek: https://console-forum.net/index.php?/topic/1099885-Obchodov%C3%A1ni-s-%C3%9A%C4%8CTY-SLOTY-her-%28prim%C3%A1rn%C3%AD-sekund%C3%A1rn%C3%AD%29

 

Pojem "primani system" je knzola ps4, ano?

 

Jak je osetrene, kdyz tu konzolu budou pouzivat cizi lide, treba na chate? Aby nenakupovali z me karty, nebomli neco dojebat, ale aby si mohli treba zadat udaje sveho uctu a stahnout svoje hry ze sveho uctu?

 

Ps: knzoli nemam a vyburam pro tento ucel viz ... https://console-forum.net/index.php?/topic/1103467-Jakou-konzoli-pro-zamestnance---poradte

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, kolda27 napsal:

Nevíte někdo jestli se dá fortnite koupit jenom jednou a hrát ho klasický primár jiný uživatel  a sekundár já kde to je koupený? 

1) Toto téma slouží k obchodování se sloty, jak to funguje so dozvíš v jiném tématu. Piš tam.

2) Piš tak, aby se alespoň trochu dalo rozluštit, co chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, aRMy-K napsal:

1) Toto téma slouží k obchodování se sloty, jak to funguje so dozvíš v jiném tématu. Piš tam.

2) Piš tak, aby se alespoň trochu dalo rozluštit, co chceš.

Nademnou je asi 20 komentů kde se nic neprodává.

Nevím jestli hra nepoužívá nějaké ověření na kterém je to koupené. Takže když bych to spustil na jiném účtu než na kterém jsem to koupil. Chci hrát save the world v coopu. Něco podobné má hra the crew season pass který je aktivní pouze na účtu kde se koupil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Locker a Kolda27 - tohle téma slouží vážně pro obchodování - koupě; prodej; výměna. S tím co tady predvadite je tohle téma totálně nepřehledný pro lidi co chtěj skutečně obchodovat. Nikoho nebaví hledat inzeráty mezi tisíci dalších příspěvků.

Pokud máte nějaké další dotazy, tak to dejte do jiného tématu, někdo vam tam na ně určitě odpoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kolda27 napsal:

Nademnou je asi 20 komentů kde se nic neprodává.

Nevím jestli hra nepoužívá nějaké ověření na kterém je to koupené. Takže když bych to spustil na jiném účtu než na kterém jsem to koupil. Chci hrát save the world v coopu. Něco podobné má hra the crew season pass který je aktivní pouze na účtu kde se koupil. 

 

před 5 hodinami, Locker napsal:

Jakoze se v konzoli hra nespusti, kdyz mas ucet hry nastaven jako sekundar?

Bezte oba do adekvatniho tematu... Vse je v nem popsane!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu