Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Pro info - dnes mi po mnoha urgencích volali z Electroworldu, že by se na mou objednávku z 19.11. mělo dostat v únorové dodávce konzolí. Dělal jsem objednávku ještě na datartu a tam mi řekli, že bych měl přijít na řadu zhruba v červnu, ale přesné info nedokáží říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, krtek6 napsal:

nedávej dědkovi naději.... :D 

škaredý krtku ...já mám bohužel objednáno u CZC 16.10 tak to bude určitě prosinec 2021 a nikam volat nemusím ..já su jasnej...a Sony nepřeji nic pěkného za to co  tady s dodávkami provádí ....jinde by si to dovolit nemohli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro info - dnes mi po mnoha urgencích volali z Electroworldu, že by se na mou objednávku z 19.11. mělo dostat v únorové dodávce konzolí. Dělal jsem objednávku ještě na datartu a tam mi řekli, že bych měl přijít na řadu zhruba v červnu, ale přesné info nedokáží říct.
Ešte si zrejme trochu ešte počkáme [emoji120][emoji3257]601ccdd6c89d6ee95ca20c668f4d2e70.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak Alza asi zase vyprodavala PS5 v Rakousku 😂😂😂 

Vážený zákazníku,

píšeme Vám v souvislosti s objednávkou produktu Playstation 5 - č.xxxxxxxxx. Od dodavatele jsme obdrželi dalších několik desítek kusů konzolí, kterými byly vykryty zakázky zákazníků, kteří předobjednávku vytvořili před Vámi. Chceme Vás nicméně znovu ujistit, že děláme maximum pro to, aby se k Vám objednaná konzole dostala co nejdříve. Zároveň znovu prosíme, abyste ohledně dostupnosti nekontaktovali naše call centrum, protože naši kolegové Vám neřeknou více, než co uvádíme v tomto mailu. Jakmile se objeví jakékoli další informace ohledně dostupnosti Playstation 5, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme hezký den.

Tým Alza.cz

A to jsem objednaval 17.9.2020 odpoledne 🙈😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nějakou dobou jsem tady řešil ten "hluk" z větráku u PS5 a slíbil jsem, že to nahraju a dám sem. Bohužel se mi to nepodařilo dobře nahrát, ale našel jsem to na youtube.  Přesně tohle mi to dělá. Takové nepravidelné točení větráčku, řekl bych. Je to hrozně otravné. Máte to tak všichni a nebo to je opravdu vada? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně dle videa mi to přijde, jakoby měl psko v nedostatčné vzdálenosti od zdi a eště v jakémsi stolku/skříni. A teplý vzduch místo aby sa rozprostřel tak sa odrazí od zdi zpátky do pska.  Osobně žádný takový hluk nemám.

Jediné co se mi zdálo byla trošku hlučnější mechanika při instalaci a ověřovaní disku, ale pak sem dal psko jako  "věž z Mordoru" style a hluk se znatelně snížil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu