Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Když tady tak pročítam tak mám obavy abych vůbec sehnal na letošní vánoce, novej GoW asi nebude ale nového Ratcheta si chci dát.. To už je taková klasika pro mě i když už jsem na to asi starej 😀

 

Mám objednávku u czc ale ještě objednam asi na tom planeu třeba co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím . Možno sa to tu už riešilo, ale nejako neviem túto vec na fóre nájsť. Chcel by som poprosiť o radu. Mám aj PS4 a už aj konečne PS5 🙏. Viem byť prihlásený na oboch konzolách na jeden účet? Ak áno, budem vedieť hrať na oboch konzolách súčasne? Prípadne nejaké rady, či odporúčania. PS5 som zatiaľ len odskúšal a nastavil, ale ešte som sa neprihlasoval. Ďakujem za prípadné rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpovede. Prebehol som si nejaké info na nete a ak sa nemýlim, tak v podstate sa dá zdieľať jeden účet, ale... Dá sa preniesť účet z ps4 na ps5, aj zdieľať, ale musí sa nastaviť jedna konzola ako primárna, ale nedá sa hrať súčasne na oboch. A ak som dobre vyčítal, tak ani online multiplayer súčasne sa nedá hrať. Lepšie pre mňa v tomto prípade je mať na každej konzole iný účet a ps+, lebo ps4 si berie dcéra (býva inde) a chcela by hrať so mnou nejaké hry online multiplayer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Sdílet ps+ urcite jde. na ps4ce nastavis svuj ucet jako primarni. vytvoris jiny ucet pro dceru. Vsechny hry i plusko jsou hratelne na ostatnich uctech na dane ps4ce. Na ps5 ce pouzivas svuj ucet. Takhle to funguje a nemusis platit 2x za plusko a hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu