Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Days Gone - sberatelska a specialni edice


Recommended Posts

Mne prisly 2 emaily. Maj v tom solidni bordel, vubec bych se nedivil, kdyby cisla objednavek prirazovali az po losovani:

máme pro tebe bohužel smutnou zprávu. Tvá objednávka č. 458770 je stornována.

Bohužel si neměl štěstí a nebyl jsi vybrán ve slosování o Sběratelskou edici Days Gone.

a

Vážený hráči,

tvá objednávka č. 458764 byla stornována. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad sa furt chválím, ale... :D

Ale vážněji, už sem sa díval na židbey a ty ceny sou pro mně nehorázné, od cca šesti tisíc i s dopravou, nebo kolem pětky a něco z usa ale s očekáváním celníků... No, uvidím kdo, jak a za kolík sa bude šmelit verze z židjrc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem tu výše psal, že mi nedorazil e-mail, tak jsem jim ohledně toho psal. Bylo to způsobeno tím, že byla špatně zadaná e-mailová adresa a e-mail mi poslali.

Jak jsem počítal, tak i moje objednávka byla stornována. 
Zarazila mě ale jedna věc. Ze zajímavosti jsem se chtěl podívat, jaké nejbližší čísla objednávek byla vylosována. Abych věděl, jak těsně mě to minulo. :D

Jenže na tom seznamu vylosovaných čísel objednávek, který tady postnul MakovyPanacek (i na videu), se to číslo mé stornované objednávky z e-mailu nachází. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lukas1212 hele, mohl jsem se splést... já si to zapisoval s tím, že pak podle čísla objednávky, s předstihem rozklíčuju jestli jsem náhodou nevyhrál a dopočítám kolik jich JRC dostalo od vydavatele... ale jak jsem záhy zjistil, tak jsem číslo objednávky neznal a bylo mi sděleno až v emailu informujícím o stornu objednávky.

Z instagramu už losovačku smazali, můžeš jim zkusit napsat zda ti neposkytnou záznam, že se s nima potom chceš případně hádat 🤣

Je to jenom předražená krabice se hrou, nevymýšlejte konspirační teorie... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to není špatně přepsané jsem kontroloval hned podle videa z losování. Které je i teď na jejich youtube účtu.

Já se číslo objednávky také dozvěděl až z e-mailu se stornováním objednávky. A v podstatě náhodou jsem si všiml, že to číslo bylo vylosováno.

Psal jsem jim e-mail, kde jsem se na to normálně slušně zeptal. Odpověděli, že v mém případě došlo k nějaké chybě (také prý překontrolovali ostatní objednávky a ostatní jsou prý v pořádku). Za což se omluvily s tím, že pokud nějaká sběratelka nebude vyzvednuta nebo tak. Tak mě kontaktují.

Což si teda nemyslím, že by při tak malém počtu kusů si ho někdo nevyzvednul.

Edit 12:13:
Tak před chvílí přišel další e-mail. Někdo zrušil objednávku a tak ji nabídly mě.
Takže i přes komplikace které se staly, to nakonec JRC, vyřešilo k mé spokojenosti. 🙂

Upraveno uživatelem Lukas1212
Doplnění nových informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu