Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wertyho nákupní rádce aneb věčný boj s heurekou a czc


Mandaz

Recommended Posts

Jistě jste si na chatu všimli opakovaných dotazů na cokoliv, co je technologicky nad děrné štítky a černobílů televizu. Bohužel rady z chatu brzy zmiznou, proto mne napadlo vytvořit teto tema pro všeobecnou diskuzu o nákupu prakticky čehokoliv co sa dá kůpit. A tema jsem pojmenoval po patronu všech tazatelů - Wertym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, prosím o radu - chci si koupit skákací hrad, vybral jsem tento https://www.hriste-piccolino.cz/skakaci-hrad-fun-palace-6v1-300x300x210cm jen mě zajímá, zda existuje i verze s červenýma špičkama věžiček, a taky ta nosnost - 180kg - když já mám 100kg a kamarád taky, můžeme tam skákat na střídačku, tzn. že vždy jeden bude ve vzduchu a druhý nohama na hradu? díky za rady 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Červenou verzi věžiček jsem neviděl a pokud budete skákat na střídačku tak by problém být neměl.

Chcete-li skákat společně, museli by jste oba shubnout 10kg a nebo jeden 20kg 😂😂😂😂

A nebo si koupit verzi pro americké konzumenty hamburgerů s vyšší nosností a ne tento čínský šmejd 😎😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děda @okajos potřebuje poradit s notebookem. Žádám tedy o pomoc od všech mých příznivců a podavačů, členů skupiny  HNUTÍ ANO, MILUJEME ŘÍZKY případně svědků liehovových!

Požadavky: pořádně velký displej, výkon na přehrávání upirátěných filmů z uložta nebo letecké pošty.

PS: Můj tip je, že dědovi prodá @Mandaz svůj starý notebook. Ovšem za podmínky, že ho vykoupe v technickém benzinu a odstraní všechny pozůstatky po sledování anime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu