Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come Deliverance Royal Collector´s Edition


Recommended Posts

před 4 hodinami, zdenur napsal:

Já počítal na 99 procent s tím, že to zruší a teď mi to rozhodilo rozpočet na dovolenou :D A podle těch recenzí jsem to bral tak že mi třeba fakt pošlou základní edici nebo se se mnou budou soudit za to, že jsem to nepřebral protože když mě pošťačka kasírovala tak jsem byl ráno ještě v trenýrkách v polospánku a to balení má fakt minimalistické rozměry - jakože bych byl za plného vědomí fakt na vážkách jestli to tam je nebo ne (oproti sběratelce základní verze je fakt pidi). Za chvilku to jdu rozbalit, tak jsem zvědavý, jak tam ten obsah napresovali.

Tos me pripomnel moji objednavku Dark Souls 3 Lord of cinder nebo jak se jmenovala ta obrovska edice..za podezrelou cenu na mistnim amazonu...no objednal sem..za par dnu zvoni typek a v ruce obalku...tak sem ho rovnou ve dverich otocil XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MakovyPanacek posíláš jim to zpět nebo si to necháš? Já bych takovýhle odpad poslal zpět.

JRC u nás by mělo mít připravenou moji objednávku v pondělí. Amazon.co.uk mi už strhl peníze za xbox verzi a dnes odešlou, dodávka taktéž příští týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Makovico, jako rozjebáno je to fest, osobně bych to asi vrátil.

Objednal jsem si kdysi z židjrc sběratelku spidermana, byla označena jako s poškozeným obalem za 1999. Byl jen jemně naražen jeden roh krabice, úder nešel ani do polyša. Objektivně, stav krabice byl v o hodně lepším stavu než ta tvoja. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az je mi to trapny, ale mel jsem kliku a posta zachazela s balikem jak se svatym gralem. Stacilo aby balik upustili na hranu nebo roh a byl jsem na tom stejne. Krabicka byla v baliku tak tesne, ze nesla ani vyndat a musel jsem balik po stranach rozriznout. Hlavne, ze jsem za postovny a balny zaplatil 109Kc.

fullsizeoutput_d7c.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel né každý prodejce se tím řídí, většinou poštovné vynaložené za zaslání balíku prodejce nevrací a je to zmrdtep, neočekával bych od nich žádné rozumné řešení. Zkus jim poslat email s pokutou 800 Kč za nezaplacené poštovné jako jednou naúčtovali oni jen tak mě :D:D.

Zrušil sem amazon objednávku, ty kondy to prostě nejsou schopný poslat, včera se mělo odesílat a zas sem dostal hlášení o spoždění. Nevěřil bych že taková alza je dokáže s rychlostí předběhnout a už to mám připravené na prodejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám vyzvednuto, jedna škatule alza druhá škatule z zidjrc za stejné zidopenize. Měl sem kliku že ani v alze, ani v jrc se škatulema zachazeli jako v rukavickach, maximálně sem musel otřít box jaké nad tim bylo fapuke. Mortymer jde rozbalovat a druhou škatuli zasilam manasoj 😊

Jinak kdo cekate na amazon tak hodně štěstí, už nevěřím že to komukoliv pošlou. 

IMG_20190720_113023.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár fotek na fapuke. Pevně verim ze az @Martinoslavuvidi tyto fotky tak nejenze provede ritualni sebevrazdu vyhonenim, ale edici poridi, naoise o ni recenzi, kde da 11/10 jako spiderogendermanoj a jeste mi podekuje 😂

IMG_20190720_120627.jpg

IMG_20190720_120834.jpg

IMG_20190720_120804.jpg

IMG_20190720_120700.jpg

IMG_20190720_120644.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu