Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vape není mi více jak 18


Lukyn----

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Čistě informačně: Nejsi ty ten samý, co tu tohle téma zakládá pravidelně každých pár měsíců? Tehdy mi totiž dotyčný napsal do zprávy, že je "žák vysoké školy a že jsem přerušil jeho možnost výzkumu, zda si to mladí kupují". Zase zkoumáš? 🙂

image.thumb.png.331a7de605625a937fe856c85a731763.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupříkladu třeba vaprio při zasílání poštou/zásilkovnou/kurýrem vyžaduje ověření věku, takže ani když to koupíš na dálku, tak si ani neprdneš. Jediná možnost, jak koupit Vape sttuff aniž by ti bylo 18 je starý klasický, jak jsme to dělali my, když nám bylo 15 a sice stoupnout si před vape shop (svého času před obchod, trafiku) a zkusit vychytat někoho, kdo ti koupí liquid (svého času cíga) :D je to sice zastaralá technika, za to asi nejúčinnější 🙂 nebo mě ještě napadlo, řekni mámě nebo tátovi 🙂 těm by už 18 být mělo 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu