Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ghost of Tsushima - Collector's Edition


Recommended Posts

Tak vzhledem k tomu, že je tam steelbook, maska, válečný prapor, látková mapa miniartbook (tohle mě štve, to ano, 48 atran není nic), cestovní šátek (vlastně takové tradiční zavazadlo) a ty digitální bonusy, tak to vzhledem k aktuální situaci ještě jde. Ale uznávám, že tak 3500 by bylo realističtější, zvlášť tedy k tomu mini artbooku a masce, která může být ve výsledku plastová. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alza na to jde kulišácky. Otevřou sběratelky, vyndají steelbooky, které nám nabídnou k sběratelkám jako bonus zdarma (po tom co s tím přejedou po stole, aby je krásně autenticky poškrábali) nebo je nabídnou za 499Kč, aby se dostali na cenu CZC, a to se vyplatí! :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dámy a nedámy, dotaz. Mám jednu předobobjednávku sběratelky navíc - z originálek. Bral jsem ji předtím, než spustilo předobjednávky židjrc.  Než bych měl tu z originalek rušit, neměl by o ní někdo zájem?

Prodal bych ji samozřejmě za svou nákupku, což je v současnosti 4669kč plus doprava k vám.

Moja nákupka se ale může ještě o stovku zvýšit, bo originalky měly nahozenu cenu 4590 plus 79kč doprava.

Kdyby měl někdo zájem pm, ať vím jestli rušit nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZC mi prave poslalo mail:

Citovat

je nám to velice líto, ale zboží (Hra PS4 - Ghost of Tsushima - Collector's Edition) z Vaší objednávky již nedokážeme zajistit od našeho dodavatele. Z tohoto důvodu bylo vyřazeno z naší nabídky a jsme nuceni ho z Vaší objednávky zrušit.

Vyborne. Hlavne ze to chceli dopredu zaplatit cele.
Este mam objednavku v alze. Dufam ze tu mi nezrusia. -.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak jsem bez sběratelky. Přišla , ale jeden roh měl 15cm deformovaný roh. Vypadalo to jako kdyby to někdo hodil do auta na roh a nahoru hodil těžší balík. Normálně k pláči. Posrané PPL. Nikdy víc touto firmou. A to jsem si tu sběratelku objednal k narozeninám. Kdo má volnou pleas? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu