Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Last of Us Part II - RECENZE


Martinoslav

Recommended Posts

Tak jsem si dal dvě hodinky hraní a je to masáž neskutečná :-) nemůžu se ubránit pocitu,že tam cítím  pachuť Days Gone, což je dobře :-) tahle hra je pro PS komunitu naprostá povinnost, stejně jak tomu bylo u prvního dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prozradi nekdo kdo to uz hral, jestli je to OK hra, aspon na urovni prvniho dilu? A bez input lagu? Nebo slabsi jako Left Behind? 3.4/10 na Metacritic neni nic moc, ale predpokladam, ze to neni objektivni, protoze s takovou prevahou negativnich hodnoceni by uz mely bejt bazary plny TLOU2 na prodej, ale zatim toho moc nevidim... ale jsem opatrnej a objednavku jeste nevyzvedavam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra se hraje famózně o tom žádná. Jediné k čemu mám opravdu velké negativum je ten šum v obraze( to tzv. filmové zrno) Nechápu proč ho nedali vývojáři možnost v menu nastavení obrazu vypnout. Kazí to celkový dojem z takoveho grafického ztvárnění. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@drhanscz Ja ti teda nevim... snazil jsem se vse dulezite shrnout v recenzi. Ta hra je pro kazdeho povinnost, je to mistrovske dilo. Ma svoje chyby a, podle meho nazoru, nedostatky, ale podrrzeno secteno, plusy vyrazne prevazuji.

@craig27 Zadneho filmoveho zrna jsem si nevsiml. A to jsem hral na 100” uhlopricce.

@lostkojot Klanim se pred tvou pochvalou, dekuju! 🙏🏼😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Mandaz napsal:

To je jiný krtek. My tu máme židovského krtka. On nedá za hru víc než krtekprajz. Tzn víc jak 150czk 🤣

Jinak máš pročko, obyč nebo slim? A 4k TV nebo nějakou černobílou? 

Asik jo, to bude zřejmě  jiný krtinec😂

Mám Procko, 4k zobrazovadlo a dokonca aj farebné😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak než sem hru dneska po cca osmi hodinách vypnul, přilezl jsem na půl metru k TV a drobného zrnění jsem si všiml. Ze vzdálenosti cca 2,5m sem si ničeho nevšiml. Zkusil jsem si snížit jas hdr a pak to bylo i z teho půl metra sotva znatelné 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám dohráno, ale moje průběžné hodnocení. Herní mechaniky, prostředí a vše kolem je parádní. Grafika hry na výkon PS4PRO je skvělá, každej detail i fps jsou do kladů hry. Co mě vyloženě se re je všudypřítomné tlačení na lezby - moderní rozvíjející se románek, knihovna ve městě zaměřená čistě na lgbt komunitu. Neříkám vyloženě, že je to špatně, ale přijdu si nucenej to sledovat. Dalším velkým nedostatkem vnímám příběh... Tlou 1 je celkovým vyzněním masterpiece, dvojka je bohužel nemastná, neslaná ba ani nepepřená. Prostě naštvaná lezba se jde pomstít. Hledáme, hledáme a hledáme. Za druhou hratelnou postavu nehraju, tak nedokážu posoudit, jestli se hra zlepší, ale na to jak je to proklamovaná hra, jak dlouho byla vyvíjena, čekal sem lepší scénář. za mě zatím 8/10 a to sem v hajp módu, až to dohraju a po týdnu o hře budu přemýšlet, hodnocením půjdu možná i níž, pokud se něco dramaticky nezmění. Hra mě baví v rámci bojů, stealth a prozkoumávání prostředí, ale u filmečků usínám (a nemá to nic společného s tím, že jsem hrál 2 noci po sobě :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu