Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Series X vs. Xbox One X


Martinoslav

Recommended Posts

Nechci zakládat nové téma a nikde jsem to nenašel, ale mohl by mi někdo říct, jak je to s rozlišením fyzických disků u ONE a XSX? U PS to je tak, že je verze pro PS4 nebo PS5. Kdežto u xka je popis na obalu disku X ONE i XSX. Jaká verze je pak na tom disku? Pro ONE a stáhne se nějaký update pro XSX? Řeším to teď s Immortals Fenyx Rising. Na PS jsou dvě verze a na Xbox jedna, tak jsem z toho nějaký zmatený a nevím, co na tom disku pro Xko vlastně bude (chci si multiplatformní hry kupovat převážně na Xbox). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Xboxu funguje Smart Delivery, tzn ze je pouze jedna verze, která se automaticky „upraví“, podle dane konzole. Když hru hrajes na ONE, pak budes mit grafiku odpovídající této konzoli. Když tu samou hru vlozis do Xbox Series X, tak se ti nanaistaluje hra + vylepsení a bude to hra odpovídající Xbox Series X vykonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Moderators

Moc pekna cena za Series X 😂🙏🏼 Aneb jak poznat solidni obchod 🙈

https://m.originalky.cz/microsoft-xbox-series-x-1-tb-p188471/?utm_source=emailkampane&utm_medium=emailkampane&utm_campaign=emailkampane

 

Libi se mi taky ten recyklacni poplatek za zvyhodnenou cenu 👌🏽👌🏽😂😂😂😂

199F05E7-4ADB-4EF3-A4D1-DA0325C511C4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
V 27. 10. 2020 at 12:48, jirik napsal:

Pěkné shrnutí přinesli na Xboxwebu http://xboxweb.cz/xbox-series-x-navrat-krale/

 

Jo plno keců. Článek plnejch zvastu. Xbox a exkluzivity? Mám brečet a nebo se smát. Žádné nemá kromě haló,forzy a gow. To je opravdu málo na spoustu pecek co má Sony. I když mě to je u zadele já hraji pouze multak cod a battla. A gamepass? Opravdu k smíchu . Tak za prvé není za dolar ale tři stovky měsíčně a za druhé dávat 3 tisice ročně za hry na Xbox 360 opravdu normální člověk nedá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

GamePass je myslím super služba a za dolar vyjde první měsíc pro nového uživatele, mě třeba vyšel GamePass Ultimate na 2600Kč na 3 roky, stačí koupit roční Gold členství na tři roky, aktivovat a pak koupit jako nováček GP Ultimate na měsíc a automaticky se ti převede Gold na Gamepass Ultimáte na celé 3 roky.

Můžeš to udělat i na rok, záleží na tobě, ale jdou max 3 roky

Jinak stojí Gamepass 269 měsíčně

Gamepass Ultimate vyjde na 339 měsíčně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

czechmen:  Game Pass se opravdu da poridit velmi levne, staci koupit Gold na 3 rok (ja mam za 2550Kc) a pak za 26Kč udeláš konveri na Ultimate. Nechci tady rozdmýchavt nějakou hádku, ale kolik že her si na Playstationu koupis za 2600Kč? Dve? Tři? Tady v Ultimate game Passu jich mas něco kolem 400 a to tam mas navíc Gold, xCloud.

 

A on i Xbox ma exkluzivity a nektere z nich jsou skutecne výborné. Tvrdit, že ma pouze „haló,forzy a gow“ muze jenom neználek.

 

Co tam mas dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu