Jump to content

Xbox Series X vs. Xbox One X

Recommended Posts

Nechci zakládat nové téma a nikde jsem to nenašel, ale mohl by mi někdo říct, jak je to s rozlišením fyzických disků u ONE a XSX? U PS to je tak, že je verze pro PS4 nebo PS5. Kdežto u xka je popis na obalu disku X ONE i XSX. Jaká verze je pak na tom disku? Pro ONE a stáhne se nějaký update pro XSX? Řeším to teď s Immortals Fenyx Rising. Na PS jsou dvě verze a na Xbox jedna, tak jsem z toho nějaký zmatený a nevím, co na tom disku pro Xko vlastně bude (chci si multiplatformní hry kupovat převážně na Xbox). 

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak Okay Elektro mi poslalo s předstihem a já se tak k vám všem, kteří už hrajete mohu připojit 🤗

Jj,už je taky doma!😉

Včera se mi zadařilo koupit Series X,měli nějakě kusy na comfor.cz tak to testuji a těch 60fps je fakt paráda,včetně těch nahrávacích časů u Valhalla.Parádní konzole 🙂

Posted Images

Na Xboxu funguje Smart Delivery, tzn ze je pouze jedna verze, která se automaticky „upraví“, podle dane konzole. Když hru hrajes na ONE, pak budes mit grafiku odpovídající této konzoli. Když tu samou hru vlozis do Xbox Series X, tak se ti nanaistaluje hra + vylepsení a bude to hra odpovídající Xbox Series X vykonu.

• 1 month later...
  • Moderators

Moc pekna cena za Series X 😂🙏🏼 Aneb jak poznat solidni obchod 🙈

https://m.originalky.cz/microsoft-xbox-series-x-1-tb-p188471/?utm_source=emailkampane&utm_medium=emailkampane&utm_campaign=emailkampane

Libi se mi taky ten recyklacni poplatek za zvyhodnenou cenu 👌🏽👌🏽😂😂😂😂

199F05E7-4ADB-4EF3-A4D1-DA0325C511C4.jpeg

• 3 weeks later...
  • 3 months later...