Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Mně stačí dvě collectorky 🤣 

Jednu sem cápl hned ráno na Mironetu a druhou před chvilkou na xzone. Měl sem tam kolem 300 kreditů, tak mne vyšla i s dopravou na nějakých 5018. A to sa dá. 

U jotnarky si nějak nejsu schopen ospravedlnit ten cenový rozdíl mezi ní a collectorků. 

Jinak kdyby někdo collectorku nesehnal, mohu mu pak přenechat tu z Mironetu. Samozřejmě za nákupku plus případná doprava k vám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alza stihnuto, ale... Očekávám emaily a výhovorki, že edici ruší a podobně. Takže se nikdo neradujme.

Od rána objednán Mironet Collectorka. Alza Jotnar i CE.

Jak píše Mandaz, ten cenovej rozdíl u Jotnarky se docela nedá ospravedlnit. Uvidím, která edice dopadne a podle toho sa rozhodnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No, nechme se prekvapit, snad to bude aspon o tri procenta lepsi, nez byl mamit z Horajznu 😂

Tak jsem se rozhodl napsat do Alzy, jestli by mi nemohli velikost tricka zmenit z L na XL. A pry to nejde, jedine ze bych zrusil objednavku a vytvoril novou se spravnou velikosti 🙏🏼😂😂😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu