Jump to content

Plague Tale Requiem PS5


Kamel
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Hlavne bych doporucoval si obcas k tomu zidovi zajit a podivat se do toho kose s bazarovkama. Vetsinou jsou disky poskrabane a obaly taky nebyvaji zrovna v topovem stavu. Neni to tak davno, co jsem posilal Pandaza do pobocky ve Zline s vidinou usetreni par stovek na hre. Docela jsem se divil, kdyz mi byla poslana fotka te krabicky, kde ta kryci folie byla evidentne propichnuta nejakou tuzkou/perem... Za me je cena adekvatni.

Link to comment
Share on other sites

Mě spíše vadí to jak se někdo naváží do prodejce kvůli ceně. Je to na prodejci jakou cenu si tam dá. Klidně i 2k. Jde o to jestli najde kupce který tu cenu akceptuje. Když vy budete prodávat auto taky si necháte kecat do ceny ? Pochybuji. 

A ještě malá připomínka Kamel je tady na df už dlouho a nikdy nikoho nepodvedl ani neošidil. To je prodejce od kterého si koupím klidně nějakou věc. Vím, že vše dostanu v pořádku a klidně bych koupil hru za vyšší cenu.  

Link to comment
Share on other sites

Ale hlavně

Citovat
 

Pravidla bazaru:
Před začátkem každého obchodu si přečtěte pravidla, jak postupovat, aby nedošlo k okradení! https://console-forum.net/tema/174142-jak-postupovat-pri-nakupu-v-bazaru/

  • Přísný zákaz obchodu s jakýmkoliv nelegálním materiálem (vypálené DVD se hrami apod.)
  • Do inzerátu piště pouze pokud máte o zboží zájem nebo pokud potřebujete od prodejce nějaké informace. (můžete využít PM neboli Soukromou zprávu)
  • Je zakázáno do inzerátů vkládat příspěvky typu "to neprodáš", "je to drahý" a další podobný offtopic.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Děkuju kluci za podporu 🥰.

@tombkillerjak bylo řečeno...porovnávat novou, nerozbalenou krabičku za 9 kil proti osoplené poskrábané placce s krabičkou sedřenou a proraženou z jrc to má fakt hloubku. Pak ti disk nepůjde přehrát a dáš jim další kilo za vyčištění a seš na mé ceně a připravíš se rozbalení a vložení krásné nov voňavé placky do mechaniky, kterou navíc po dohrátí může prodat za dobrou cenu, pokud se k diskům umíš chovat. Tu z jrc ti kolikrát už ani to jrc nevykoupí :D.

Každý ať si kupuje co chce, já nikoho do koupi nenutím, jen si občas vtipně aktualizuju tu na cf svoje inzeráty, tak aby tě to zase příště nepobouřilo kobkovejzabijáku, nemusíš koukat na moje inzerce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy