Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

spis jde o ten komfort.. neco se ti zalibi, nakliknes, zachvili je to stazeny, nahodis do pska, hrajes. nikam nemusis, resit kdo tu hru ma nebo nema, resit jestli je clovek doma kdyz mu dorazi psota nebo pro to musi na postu, pak tozas nekomu po dohrani posilat .. :)

a kdyz ma clovek na hry clovek mesicne rozpocet treba 1000-2000, tak je to uz celkem napjatejsi, a radsi si koupi neco na novou generaci :)

ale tak to je uz OT..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tojo :/ uz sem prisel o psn ucet s 15lvl ... BAN :roll::blejt: sice sem chytnul bana asi az po roce a pul s cfw ale i tak ..

online nehraju, ale trofeje... stala se z toho trosku posedlost O:-) tak nejak diky tomu nemam u telky komp s gamepadem.. a na konzole si nevem 3 exkluzivky za rok co jinde nejsou ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tokyno: a ja nechapu proc ty to resis!! to jsou proste nase nazory na tyhle stupidni sra..y a ps+ mam jen z jednoho duvodu a to je multiplayer!!! tot vse!!!!

Já to neřešim, jen mě nebaví číst ty vaše slinty, že se vám nelíbí že dostáváte hry zadarmo. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Já si představuji jen to, co nám všem hráčům slíbili. Jejich slib byl takový, že od října bude každý měsíc AAA hra na PS4. Nedodržují to, jsou to lháři a to jsem mega fanboy a není to u mě velmi obvyklé tohle říkat...

Tak jednu pravdu jsi napsal a sice že jsi mega fanboy Sony. Já bych k tomu ještě doplnil, že zároveň vedle toho zarytý hater M$ :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekteri z vas jsou az moc zhejckany. 1300 rocne neni skoro nic. Za to dostanes online hrani spoustu her zdarma a jeste mnohem vic slev na ty vase AAA tituly. Je jasny ze kazdej mesic nemuze vychazet zdarma top hra. Vyckejte do prosince schrnte celej rok co jste za tech 1300 dostali a pak hejtujte... Pro me tendle mesic asi taky nic extra max ten counter spy ale rozhodne se nebudu rozcilovat ze mi davaji toho za ty prachy malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznam se ze o tomdle tvrzeni nic nevim to je pak jina. Ale ze jsou to lhari a podvodnici kdyz jde o prachy me neprekvapuje. I tak to co dostanete za ty prachy neni spatny. Ja osobne si ale nedokazu predstavit ze by kazdej mesic vychazel AAA titul. To mi prijde skoro nerealny vzhledem k tomu kolik titulu je na trhu. To by si pak hry nikdo nekupoval a kazdej by jen mesic cekal na hru zdarma. Ale doufam ze duben bude lepsi a dockame se neceho vetsiho:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle meho, pokud to tvrzeni bylo, tak znelo ve stylu "od prosince vam sem tam nabidneme AAA titul, ale necekejte to kazdy mesic". To Sony splnila, kdyz nam dala zdarma Injustice a Infamous: First light. Ale urcite to neznamenalo, ze AAA hru budeme dostavat kazdy mesic, jak si klasicky lakomi Cesi pomysleli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tento měsíc celkem spokojen. Valiant hearts a Abe - super. Buďme rádi, že vůbec nějaký hry dostáváme. Taky by mohlo být v rámci pluska pouze online hraní a třeba levnější hry pro předplatitele. Zkrátka: Darovanému koni na zuby nehleď. A 1200 Kč ročně není částka, nad kterou bych přemýšlel. Daleko více peněz utratím za různý kraviny, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komu se plusko nelíbí, tak ať ho neplatí a nebrečí pořád. Já plusko mám, ta jedna roční platba se mi za všechny ty hry několikanásobně vrátí. Netvrdím, že mě baví nebo bavilo vše co na ps+ vyšlo, nebo že jsem na vše měl čas, ale i těch několik her, které mě bavily mi stály za to. A bude to jen lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu