Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Moderators

Máme tu game line-up na březen https://blog.us.playstation.com/2018/02/28/ps-plus-games-for-march-additional-service-changes/ 

 

Musím uznat, že ta nabídka je super a já zrovna nemám aktivní PS+ :D (- nemá někdo navíc? :D )

Podle někoho ze SONY Španělsko je to jejich nejlepší nabídka od doby PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To se dalo cekat :) popravde, kdo z vas jeste na ps3 hraje? Mam tam z pluska tolik her, ze je zrejme stejne nikdy nedohraju. To same Vita. Spis jsem se divil, ze stale jeste  davaji hry i k temto konzolim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takky to nevidim jako nejaky zavazny problem u ps3..ja na ps3 hraju...a hry co hraju si peclive vybiram a většinou je sezenu v bazaru do 200kc..v 99 procentech pripadu jde o exkluzivity a tech v ps+ moc nebylo takze zadna skoda...u vity me to mrzi vic ale stejne když clovek prestal platit tak mohl hrat leda kulovy ...a protože primarne hraju na boxu kde platim live nemá smysl platit i ps+..takze vlastne naprosto nepodstatne info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 10 minutami, Martinoslav napsal:

To se dalo cekat :) popravde, kdo z vas jeste na ps3 hraje? Mam tam z pluska tolik her, ze je zrejme stejne nikdy nedohraju. To same Vita. Spis jsem se divil, ze stale jeste  davaji hry i k temto konzolim.

To není zrovna dobrý argument. Na PS4 máš her z PS+ tolik, že je někdy dohraješ? :rolleyes:

I kdybych je nehrál, tak služba PS+ něco stála a něco obsahovala. Služba se zdražila, nic nepřibylo. Služba se zeštíhlí a cena neklesne. Mně to teda úplně fér nepřipadá. Čekal jsem v tom oznámení dovětek něco ve smyslu, že náhradou bude např. 1 hra na PS4 navíc, i kdyby to měla být zase nějaká indie kravina. Nebo cokoliv jiného.

Ale je mi jasné, že je stále spousta nadšenců, že i kdyby sebrali všechno a na krásně PS4 dodávali bez krytů a bez kabelů, že si počínání od Sony vždy nějak ospravedlní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Možná někteří budou mrmlat, ale v tomhle případě musím souhlasit s drakem. Ano cena je pořád cca 133,-/měsíc což je směšné, ale vzpomeňte si co obsahovala nabídka PS+ za doby PS3 (teď samozřejmě neberte v potaz nabídku na březen :D ) tam to opravdu bylo prémiové členství, které mělo smysl si platit a taky nabídka her a slev tomu odpovídala. Od příchodu PS4 je to dle mě taky pořád jen ojebá*ka na lidi od SONY :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zase jdu proti proudu a nesouhlasim :D draku, ve tvem puvodnim postu o ps4 nebyla ani zminka a i kdyby, tak dostavas na ps4 castokrat 4 az 5 her v plusku. A od zdrazeni pribylo vic vetsich a lepsich her, takze spis bych to vzal tak, ze vzdycky se najde nekdo, komu bude vadit zdrazeni byt i jen o korunu i kdyz dostane kvalitnejsi obsah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Za mně je teď vše OK. Plusko jsem koupil za 700/rok a jenom za příští měsíc jsou tam hry, které stojí minimálně těch 700. 

Jinak již jenom to Claudové uložiště na savy stojí za cenu pluska:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem ps3 pouštěl jen na stahování her z pluska a vítu mám většinou na japonské nadhry. U víty mne to trošku mrzí, ale i tak pokud budou pokračovat v nastoleném trendu + sem tam nějaký indián, budu spokojený. Navíc plusko jsem koupil podobně jako míráj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je s podivem,  jakou až dětinskou radost udělala Sony pár individuím napříč netem i forem tím, že si dovolila rok dopředu oznámit ukončení bonusových plus her pro cca 12, možná 13let starou konzoli. A přitom sem sa mockrát dočetl, že pluskové hry na ps3 nikoho nezajímají  :D

U víty je situace obdobná, prý je už konzole dávno mrtvá a z rakve jí jen nedopatřením čouhá levý trigger :D

 

Netřeba malovat kinect na zeď, rok je dlouhá doba a komu sa bude zdát, že za své peníze nedostane dle jeho názoru adekvátní služby, prostě si plusko nekoupí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu