Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Ahoj,mám prosím dotaz,mám na ps4 US ůčet a chtěl jsem si vyzkoušet ten 14dennní free PS+ ale chce to po mě vyplnit platebni udaje ale píše mi to pořád špatné číslo kreditky mám debitni mastcard od CSOB.Chci se zeptat když si koupím přes paypal kredit 50dolaru a koupím si ten roční PS+ bude to chtít po mě zase ty informace o kartě nebo ne.Případně mě prosím poradte jak na PS+ na americkém US ůčtě jestli ho někdo máte.Děkuji za odpověd a věřím že to bude informace potřebná i pro více uživatelů :-)

Na US ucte ten 14dnovy trial bohuzial nevyskusas, nato je potrebne tam zadat udaje karty a kedze US store nepodporuje ziadne ine kreditky tak to jednoducho nevyskusas.

A funguje to tak mas dve moznosti: bud si kupis priamo ps+ kartu napr. na amazon.com (pozor musi to byt digi verzia karty lebo su aj normalne a to zasielaju postou) oni ti potom poslu kod tej karty do mailu a ten kod zadas v US ps store (uplne na konci menu obchodu je redeem kod tam sa to zadava)

a druha moznost je ze si kupis kartu s kreditom tiez digi verziu, poslu ti kod do mailu potom v nastaveniach v penazenke das ze chces dobit penazenku dobije sa ti o taku sumu aku si si kupil kartu a potom za tie love vies v ps store nakupovat ...cize kupis si napr. ten ps plus ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové, chci se zeptat jak je to s tou 14 dení verzí zdarma. Někde jsem četl, že musíš nejdřív zadat údaje o platební kartě a já se ptám proč? Je to přece 14 dní zdarma? Nebo to znamená, že 14 dní zdarma, ale potom si musím koupit minimálně na měsíc? To trošku postrádá logiku. Tu verzi si přece chci jen vyzkoušet, abych se rozhodl jestli si ji koupím ne ji hned "kupovat" A druhý dotaz, můj kolega si koupil PS3 a má k ní 30 dní zdarma. Dostal kod. Musí takjy zadávat údaje o kartě a nebo stačí jen zadat kod? A porč vlastně chtějí ty údaje? PO těch 14, nebo 30 dnech mi stáhnou peníze za měsíc? Nějak jsem to nepochopil a nikde jsem nenašel patřičnou odpověď. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové, chci se zeptat jak je to s tou 14 dení verzí zdarma. Někde jsem četl, že musíš nejdřív zadat údaje o platební kartě a já se ptám proč? Je to přece 14 dní zdarma? Nebo to znamená, že 14 dní zdarma, ale potom si musím koupit minimálně na měsíc? To trošku postrádá logiku. Tu verzi si přece chci jen vyzkoušet, abych se rozhodl jestli si ji koupím ne ji hned "kupovat" A druhý dotaz, můj kolega si koupil PS3 a má k ní 30 dní zdarma. Dostal kod. Musí takjy zadávat údaje o kartě a nebo stačí jen zadat kod? A porč vlastně chtějí ty údaje? PO těch 14, nebo 30 dnech mi stáhnou peníze za měsíc? Nějak jsem to nepochopil a nikde jsem nenašel patřičnou odpověď. Díky

Pokud má kolega kód, tak by to po něm kartu chtít nemělo, ale ruku do ohně za to nedám;) A proč to tak mají nastaveno u těch trialů na storu? Tak je to u spousty služeb, kde je nějaký trial zdarma, že musíš zadat kartu. Prostě něco jako "zadarmo" neexistuje, vždycky je to něco za něco. Konkrétně u toho pluska je ve výchozím stavu nastaveno, že po skončení předplatného/trialu se ti plusko automaticky obnoví, tj. strhnou se ti peníze z peněženky/karty. Musíš si proto hned po aktivaci pluska zrušit jeho automatickou obnovu. No a to je taky patrně ten důvod, proč po tobě chtějí zadat kartu viz příspěvky zde na fóru typu "pomoc, strhli se mi peníze za plusko, který jsem si už nechtěl obnovovat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile si jednou aktivuješ 14 denní FREE PS+ trial, pro danou konzoli ti zmizí z nabídky, anebo skončí hláškou "Unavailable".

To platí pro jeden účet. Pokud si založím novej, tak by to mělo opět jít. A omezené konzolí to určitě nebude, vždyť si to plusko můžeš aktivovat v storu přes PC, stejně tak si přes PC založíš PSN účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
To platí pro jeden účet. Pokud si založím novej, tak by to mělo opět jít. A omezené konzolí to určitě nebude, vždyť si to plusko můžeš aktivovat v storu přes PC, stejně tak si přes PC založíš PSN účet.

Ale počet účtů na jedné konzoli je omezen, a pokud bys po zaplnění slotů začal odmazávat účty, ztrácíš tím možnost hraní her, které jsou/byly na ten účet vázané.

Nevím, za cenu ročního PSN účtu ve slevě by mi takové šaškaření příšlo směšné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to tu kartu k aktivaci free PS+ pokud si ji uz takhle pouzil tak te to nepusti jako kartu to tam muzes mit ale free PS+ uz ne. Co je na tom tak tezky pochopit -..-

Ze by sis kvuli 180 kc zarizoval novou kartu je nelogicke proto to tak maji.

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se mluví o těch slevách, nevíte zda nějaké budou na roční ps+ ?

A když je tak o kolik ? Chci to od září, budou totiž už AAA hry na ps4.

Nedávno na to někomu odpovídali na blogu a prý se v nejbližší době nic nechystá. Já mám předplaceno do ledna 2015, tak snad se do té doby nějaká akce objeví:)

Chce to tu kartu k aktivaci free PS+ pokud si ji uz takhle pouzil tak te to nepusti jako kartu to tam muzes mit ale free PS+ uz ne. Co je na tom tak tezky pochopit -..-

Ze by sis kvuli 180 kc zarizoval novou kartu je nelogicke proto to tak maji.

Tak to jsem netušil, že to je omezeno nejen jedním PSN účtem, ale i jednou kartou. Každopádně pokud máš v rodině hodně karet, tak to nějaký ten měsíc free pluska hodí:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadny omezeni pres kartu neni, muzem na danem ucte pouzit kolik chces karet. Takove omezeni by byla blbost,protoze karty expiruji a je potreba je menit. Ja uz na svem ucte pouzil dohromady 7 ruznych karet ps3 a na ps4 jsem minuly mesic menil expirovanou kartu a vse v naprostem poradku.

Stejne kvuli 108kc/mesic (1299/rok) takhle blbnou, to pak nechapu,kde dany clovek vzal na ps4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu