Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • Moderators

Ano, kusů to skkutečně v 9:00 hod. ráno, kdy akce začala, ukazovalo 300 a ne 1000, a nebyly pryč za 5 min ale za cca 3/4 hodiny. Stačilo dávat "Refresh" a několikrát, kdy to už ukazovalo "Vyprodáno" se následně zase nějaké kusy objevily k zakoupení, to zřejmě pro ten 15 min limit, po který to po vložení do košíku blokují a pak zase uvolní, když není objednávka dokončena.

No jsem zvědav, kolik se jich zase objeví tady za 1.100 Kč na prodej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možné, ale jak jsem se díval 8:55 tak tam bylo ukázáno skladem 1000ks (asi zase chyba v systému, jako při posledním výprodeji ročních PS+), poté jsem se díval 9:05 a vše bylo vyprodáno, tak jsem to už dále neřešil......Zase to není až taková akce, abych tam byl hodinu a spamoval F5 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sleva na us store :)

Redeem code FH24P5BDR6 at checkout to receive a 10% discount on one total cart purchase, on PS Store through 12/1/15.

cim prosmte platis na us store, nejde mi tam pridat ceska kreditka ani paypal? pokud bych si zalozil us paypal, pujde k nemu pridat ceska kreditka?

Upraveno uživatelem tofi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně zajímavá nabídka v JRC http://www.jrc.cz/hra_ps4_playstation_4_konzole_1tb_ultimate_player_edition_star_wars_battlefront_playstation_tv_ps_plus_clenstvi_na_3_mesice_zdarma (PlayStation 4 konzole 1TB ultimate player edition + Star Wars Battlefront + PlayStation TV + PS Plus členství na 3 měsíce) za 10490

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle simple to není.Ano, agresivnější regulací větráku dosáhli toho, že je CUH-1200 o něco tišší, ale za cenu vyšších teplot.To, že konzole, která je skoro o 30W efektivnější i tak dosahuje vyšších teplot než předchůdce neukazuje ani trochu na celkové zlepšení chlazení, spíš naopak. Takže kdo má tichou CUH-1000 tak ať nemění, tohle není IMHO krok dobrým směrem.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska kupoval 1TB Starwars battlefront PS plus 3 mesice a PS TV k tomu nebo jak se to jmenuje za 10499 zapojili jsme to a jelikoz mam starou verzi tak jak jsem myslel ze mam tichou PS tak ta nova nasadila novy lvl :) jedine co se mi nelibi je ze odebrali tu lesklou stranu i kdyz je urcite praktictejsi :) edit:kpupeno v JRC Ostrava Karolina

Upraveno uživatelem WhiteCroWCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu