Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • Moderators

Já jen doplním, že spolu s tím ještě další slevy platné jen dnes na bundly PS4 Pro s hrami (Wipeout nebo  Horizon Zero Dawn), sety s PSVR, příslušenství (ovladače, sluchátka - mimochodem příležitost pořídit si Platinum verzi za příjatelnou cenu), velké herní tituly a v neposlední řadě 30% slevu na roční PS+ (v Xzone už je k dispozici za 949 Kč).

Jinak zítra ještě údajně nějaké větší slevy na další hry (ve Storu a obchodech), tak uvidíme.

Více zde - https://www.playstation.com/cs-cz/explore/ps4/buy-ps4/ps4-deals/?et_cid=em_305579&et_rid=788196&Linkid=PSANN-B-060617-CE-OTH-WES&emcid=em-br-109692

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No, je pravda, že když jsem je bral při launchi na Alze, tak stály 3.990 Kč, takže jak říkáš, sleva žádnáí hitparáda.

Když to ale podá takové Xzone jakože původní cena 4.444 Kč a nyní jen 3.890 Kč, tak to už by se mohl  někdo chytit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JRC ma dokonce cerou jeste o kacku levneji... 5554 Kc :-D Bila klasicky 5555

 

V 8. 6. 2017 at 8:45, drak3go napsal:

Já jen doplním, že spolu s tím ještě další slevy platné jen dnes na bundly PS4 Pro s hrami (Wipeout nebo  Horizon Zero Dawn), sety s PSVR, příslušenství (ovladače, sluchátka - mimochodem příležitost pořídit si Platinum verzi za příjatelnou cenu), velké herní tituly a v neposlední řadě 30% slevu na roční PS+ (v Xzone už je k dispozici za 949 Kč).

Jinak zítra ještě údajně nějaké větší slevy na další hry (ve Storu a obchodech), tak uvidíme.

Více zde - https://www.playstation.com/cs-cz/explore/ps4/buy-ps4/ps4-deals/?et_cid=em_305579&et_rid=788196&Linkid=PSANN-B-060617-CE-OTH-WES&emcid=em-br-109692

 

Vidim dobre, ze ta sleva 30% na PSN bude JEN PRO NOVACKY?

PlayStation Plus

Ušetři 30 % na 12měsíčním členství

Ušetři 30 % na prvních 12 měsících celoročního členství ve službě PS Plus a užij si online multiplayer na systému PS4, dvě hry každý měsíc, exkluzivní slevy a další členské výhody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
V 8. 6. 2017 at 9:28, Martinoslav napsal:

Na Alze stoji stale 3990 a pri vyuziti slevovych kuponu jsou za 3790 a doprava zdarma :) Takze akce jak vino :D 

Tak Alza momentálně 3.690 Kč, s použitím slevového kupónu 3.490 Kč +možnost dopravy zdarma. A to  už se vyplatí :)

 

před 20 hodinami, miz012 napsal:

Vidim dobre, ze ta sleva 30% na PSN bude JEN PRO NOVACKY?

Já myslím, že ne /(vzhledem k tomu, že to členství lze zakoupit i v internetových obchodech).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem jsou ta sluchátka tak super? Nepřiplácí se tam zbytečně za bezdrátovou technologii? Pokud vezmu za podobné peníze kvalitní stereo sluchátka (čili by měla hrát lépe), připojím do PS4 gamepadu, tak z nich tím udělám prakticky bezdráty a nemám problém, ne? :)

Pokud chci mikrofon a nemám ho u sluchátek, koupím si ještě rozbočovač (sluchátka - mikrofon) na 3,5 jack.

 

Já už mám třeba dlouho svá oblíbená sluchátka a tak jsem dokoupil pouze rozbočovač: 

https://www.aliexpress.com/item/2-in-1-female-to-male-audio-line-Headphone-transducer-audio-cable-combo-adapter-cable-3/32659110616.html?spm=2114.13010608.0.0.Z7ne9R

a úplně základní mikrofon:

https://www.aliexpress.com/item/1-PC-Black-3-5mm-Mini-Studio-Speech-Mic-Microphone-Clip-On-Lapel-for-Conference-PC/32742566234.html?spm=2114.13010608.0.0.Z7ne9R

 

Zapojíte do gamepadu (nastavíte) a jedete :) Třeba někoho inspiruji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, tofi napsal:

Suverenne nejlepsi akci na SLIM ma Euronics a Kasa.cz.Tam je nabidka takova, ze se to neda odmitnout. Slim za 5555 plus zdarma druhy cerny dualshock. Klasickou konzoli lze strelit za 3000 na Mustku. Suma sumarum za 1000 nova konzole s dvouletou zarukou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu