Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Sleva super, nejlepší byla na Mall za 599,par let zpatky. Jinak na store outriders za 589, čekání se vyplatilo. 

P. S. K vánocům jsem si koupil Demons souls a na EW za 999😁😁 asi obetuji 300 než doma ženě vysvětlit systém jak ušetřit a rozbalovat zabalený dárek 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

joo za 600 bejvavalo kdyz to stalo 1200 jeste postaru. 

outriders za 600 je good prajz taky. Jinak Jrc rozesila kompenzace za zruseneh no us program tak kouknete majl a kody v ruzne hodnote dle zasluh a nahody:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2021 at 7:41, mirai_trunks napsal:

joo za 600 bejvavalo kdyz to stalo 1200 jeste postaru. 

outriders za 600 je good prajz taky. Jinak Jrc rozesila kompenzace za zruseneh no us program tak kouknete majl a kody v ruzne hodnote dle zasluh a nahody:)

Ja body v JRC vycerpal, kdyz jsem zjistil, ze konci...

Ale zbylo mi 0.79 bodu. No aspon ze zaokrouhlovali na cele 100 kc nahoru 🙂

Furt nevim, jestli do FC6 jit... Vzal bych GOLD, ulitmate asi zbytecny.

 

Ale bojim se, ze to bude jako 5ka a ta me vuuuuubec nebavila. Rozehral jsem 3x a marne :( 3ka 4ka i Primal me bavily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Já jsem koupil EA Play za 467,- Kč na 12 měsíců, normálně byla cena 599,-.

Koupil jsem přes PS Wallet a sehnal jsem na to kupony se slevou. To vychází na 39,- Kč za měsíc a jsou tam mraky her. Pravda, většina mě nebaví, ale jsou tam pěkné hry pro děti a mě baví ty jejich Star Wars hry. Budu mít rok na to vyzkoušet jednotlivé hry a zjistit, co by mě od EA vlastně bavilo.

Někdy se dají ty kupóny na Wallet sehnat přibližně za 75 Kč na 100 Kč. Ale někdy je to taky obráceně, tak pozor na to. Je to o štěstí. Tento týden byly na Aukro.cz za 800,- kupóny na 1000,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Osobně mi přes zásilkovnu ze Slovenska/supergameru vždy balík dorazil do druhého dne. Bral jsem z tama minulý týden hry za tuším 1700 a dopravu sem měl zdarma 🤷🏻‍♂️ a případné reklamace mám dojem řeší přes reklamačního asistenta zásilkovny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu