Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

  • Moderators
před 51 minutami, miz012 napsal:

Ted mam aktivni obe sluzby.

Mam tomu rozumet tak, ze kdyz si ted prodlouzim ciste gold o rok a pak aktivuju na mesic ten ultimate tak mi vlastne doskoci rok GP gratis + ten zaplaceny mesic?

Ano, přesně tak. Já si prodloužil Gold členství až do r. 2022 a upgradem na Xbox Game Pass Ultimate za 25,90 Kč mám teď na stejně dlouhou dobu aktivní i GP + mi přihodili ještě nějaké měsíce navíc za aut. prodlužování předplatného. No nekup to :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.alza.cz/media/xbox-game-pass-ultimate-3-mesicni-predplatne-d5625810.htm

mam dotaz... nechtiac som si kupil len ten ultimate game pass a mam to len do konca oktobra tohto roku- (v septembri mi koncil gamepass tak mi ho predlzili s xbox live do oktobra.)... je tu niekto kto skusal kupit nasledne xbox live napr na rok, potom ultimate a predlzili sa mu vestky predplatne? alebo sa predlzi uz len o tie 3 mesiace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, at se v tom moc neplacam, bunky v tom horku moc neslouzi. Muze nekdo kdo to ma najety poradit, jak by se to vyplatilo nejvice ( a do kdy to mam vse stihnout).

Mam momentalne jen z minule akce jeste mesic platny game pass. Co si mam optimalne koupit, aktivovat, nez dam join ultimate zalezitost a prodlouzilo by se to o max. Dekuji za komentar, klidne PM jak pro debi/a 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu