Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps4 Hack ?


liborpoulik

Recommended Posts

tak taky prihodim do mlejna:D 

Dweightee888 ma pravdu  ze tyto tema zde byli vzdy na kazdou flaslou konzolu,a nikdo nikdy neremcal tak jako ted:D

toto vlakno slouzi jako informativni

zastavam nazor kdo chce warezit at warezi v cem je problem?

zacina to tu vypadat jak hadky na konzolistovi kvuli barve konzole:D

asi budem muset napsat nejakymu moderators aby to tu promazal od spamu:D

jak uz sem psal jinde, bazarove hry jsou pro vyvojare stejne jako warez, nemaji z toho ani korunu, tak ze argumentovat tim ze bazar stoji par kacek je sice pravda, ale s nulovou hodnotou,

dokud bude fungovat bazar tak kdo nechce podporit novou hrou ve folii nepodpori, at uz s warezem nebo bez warezu

tim chci rict ze je to to same jako odsuzovat lidi  v sekci bazar koupim

PetrM74   Vseci kradu , iba andrej cerpá :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kur*a. Je tak těžké dát za "single" tituly pár stovek a tím je myšleno 300 - 400 Kč(AC série, Prey, Dishonored 1/2,apod.)  Tohle mě neskutečně vytáčí. Borci vyvalí za konzoli několik tisíc a pak zjistili, že existuje nějaký "jailbreak" a uvědomili si, že nemá cenu kupovat hry, protože jsou drahé a mohou je mít warez? Tak proč jste si do prdele tu konzoli kupovali? Hry vám tam asi na vzduch nepojedou.
Na single nepotřebujete žádný PS Plus kvůli online hraní. Nechápu myšlení některých jedinců, kteří si koupí konzoli, ale nechtějí kupovat hry.  I kdyby ten jailbreak fungoval, tak či tak jste vyhodili do ... několik tisíc ... Jestli jste koupili konzoli, ale nemáte pár stovek na nějakou tu single hru, tak je někde chyba..

 

Co k tomu říct.. To je asi všechno. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakýkoliv hack jakékoliv konzole je ve své podstatě její nelegální úprava. Proto zastávám názor, že podobné hacky a temata o nich by měly být na foru zakázané jako jsou třeba linky na warez.

Ale na druhu stranu chápu, že pro mnoho lidí zde, i ve vedení fora, se jednalo/jedná o slušný zdroj příjmů a proto zákaz nebude. A řeči o tom, že hack se používá i na jiné věci... :D:D  Sněte dál, jde jen o hraní nelegálních kopií, o nic jiného.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Mandaz napsal:

Jakýkoliv hack jakékoliv konzole je ve své podstatě její nelegální úprava. Proto zastávám názor, že podobné hacky a temata o nich by měly být na foru zakázané jako jsou třeba linky na warez.

Ale na druhu stranu chápu, že pro mnoho lidí zde, i ve vedení fora, se jednalo/jedná o slušný zdroj příjmů a proto zákaz nebude. A řeči o tom, že hack se používá i na jiné věci... :D:D  Sněte dál, jde jen o hraní nelegálních kopií, o nic jiného.

 

 

No ještě máme zákony a soudy, které byť při svojí tristní kvalitě jsou lepší než soudce lid. Ale co já vím, Třepa jinde už nějaký jiný uživatel Pandaz hlásí tento příspěvek jako nenávistný, protože si to myslí...

před 10 hodinami, Exie napsal:

Kur*a. Je tak těžké dát za "single" tituly pár stovek a tím je myšleno 300 - 400 Kč(AC série, Prey, Dishonored 1/2,apod.)  Tohle mě neskutečně vytáčí. Borci vyvalí za konzoli několik tisíc a pak zjistili, že existuje nějaký "jailbreak" a uvědomili si, že nemá cenu kupovat hry, protože jsou drahé a mohou je mít warez? Tak proč jste si do prdele tu konzoli kupovali? Hry vám tam asi na vzduch nepojedou.
Na single nepotřebujete žádný PS Plus kvůli online hraní. Nechápu myšlení některých jedinců, kteří si koupí konzoli, ale nechtějí kupovat hry.  I kdyby ten jailbreak fungoval, tak či tak jste vyhodili do ... několik tisíc ... Jestli jste koupili konzoli, ale nemáte pár stovek na nějakou tu single hru, tak je někde chyba..

 

Co k tomu říct.. To je asi všechno. :D

A proč tě zajímá co kdo dělá se svými penězi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Draku, jakozto autorita bys nemel podporovat nelegalni obsah a schvalovat tedy prispevky, ktere ho podporuji. A ted se nesnazim shazovat jejich obsahovou uroven, maji hlavu a patu a jejich autori si s vyjadrenim vlastniho nazoru dali praci a premysleli nad tim, co pisou. Nicmene zrovna my, Draku, bychom meli byt apoliticti a drzet se toho, co je legalni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Martinoslav já ale nikde neříkám, že podporuji warez, já jen říkám, že zmíněné dva příspěvky jsou po dlouhé době zde na fóru jedny z těch, které patří k těm co dávají smysl, jsou věcné a nejsou jen mlácením prázdné slámy a tlacháním o ničem. Mimo toho, s obchodem s bazarovými hrami je to přesně tak, jak je v příspěvku zmíněno a proto používat jako argument pro nelokalizování her to, že si ji někdo nekoupí originál, je jen půl pravdy. Chceme-li být apolitičtí, jak sám píšeš, patří k těm důvodům vedle warezu obchod s bazarovými hrami, bohužel čím dál více rozšířené Amazonky (které mimochodem silně warez zastiňují) a tak bych mohl pokračovat dál.

Kromě toho, a to v těch příspěvcích taky zaznělo, je bohužel jen krátkozrakost mnohých si myslet, že hacknutí jakéhokoliv zařízení je jen a pro účely hraní. Možná tak pro ty, co o tom tak rádi tlachají, ale stačí sledovat zahraniční tématická fóra a není tak těžké pochopit, že pro velkou spoustu lidí, mě nevyjímaje, má smysl právě homebrew. To, jestli si umím anebo neumím to či ono zařízení jail breaknout nepatří sem do této diskuze, možná ti co na to poukazují jen závidí, že to sami neumějí. Mimochodem pro ty z vás, co vám to tak leží v žaludcích, že z toho máte zácpy, tak si troufnu říct, že byste zde na fóru horko těžko hledali někoho, kdo má zakoupeno více legálního obsahu na Xboxy, Playstationy, Nintenda, PC a telefony. To není, že se chlubím, to jen k tomu, že bych já měl podporovat warez.

A na závěr se budu už jen opakovat z jiných, na toto téma v minulosti otevřených diskuzí, ačkoliv jsem si myslel, že už to nebudu muset nikdy vytáhnout. Mezi hacknutím libovolých zařízení není principiálně žádný rozdíl. Jestli nikdo z těch, co se zde tak pohoršují nad možným jailbreakem PS4 nemá doma rootnutý telefon, flashnutý Xbox, Nintendo, Playstation, nehraje na PC warez hry anebo nesleduje ukradené (rozuměj stažené) filmy, potom proti takovým zastáncům, anebo možná anti-hackerům, nemám nejmenších námitek. Obávám se ale, že v tomto vláknu nikdo takový ještě nepřispěl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

O te anabazi pouzitych her a warezu bych si dovolil polemizovat :) Preci jen prodam hru, koupim jinou, kterou bych treba nekoupil,kdybych puvodni hru neprodal :) A uz treba jen tim podporuju prodej novych her :) 

Castecne souhlasim, ze jailbreak muze byt pro urcite publikum uzitecny, ale dulezite je tam to slovo “urcite”.jsou zkratka nadsenci, kteri se v hw a sw hrabou a zkouseji, co to umi - problem nastava az ve chvili, kdy se jailbreak rozsiri jako lavina - coz v teto chvili nastava a nelibi se mi to, moje presvedceni je zkratka newarezit. A patrim mezi ty, ktre zminujes - platim za vse a rad, kdyz mi to prinasi uzitek, kdyz mi to uzitek neprinasi, nepouzivam to :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, homebrew, to je to, co mě zajímá, díky Drak3go. 

Kde jsou ty doby, že tu někdo napsal dotaz a dostal odpověď, kdo se v tom má vyznat ?

Ale není to jenom tady, je toho po celým NETu a hlavně u nás v Česku, skoro pod každým článkem - blogy a diskuze - bla,bla,bla. Rozeznat, co je k něčemu a co ne, bleeeee

Kde jsou ty doby, kdy se jeden normální maník spojil přes modem přes BBS s trošku šílenějším maníkem, aby se ho poptal, jak správně rozject ten či onen emulátorek nebo utilitku a protože se za spojení platilo, neřešili kraviny :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to přijde strašně vtipné, ty lidi jak proklamuji, ze je BAVÍ PLATIT A PODPOROVAT VÝVOJÁŘE :-)

Ho... :-) 80% lidi by pokud by šlo o klik klik a bez omezeni, by warezilo...

Je to jen o tom, jaký je poměr námahy k ceně hry.

No a te námahy je tady na východě o poznání víc v práci - vydělat ty prachy - než na západě.

Takže námahy s warezenim je logicky méně pro nás než pro ty trhy jako USA a západ...

Ja bych tedy rozhodne nepatřil mezi těch 20% ...., co jsou šťastní, kdyz platí:-) to je totiž úchylka a trpí tím většinou ženské... Blaho z utrácení peněz...

Normální clovek zaplatí jen za to, co ma hodnotu a něco, co lze mít snadno bez práce a zadarmo, hodnotu NEMÁ.

Ps: mam vše legálně (protože namáhání s opakem je vyšší, než hodnota, za kterou hru umím koupit legáně, zatím :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jasne, mas vse legalni... ale platit je namahave a vlastne to nema vubec smysl... a ted tu o cervene karkulce... a kdyz tvrdis, jak si na zapade zijou lip a maj vyssi platy, zkusil jsi tam nekdy vydelavat? Ja myslim, ze by ses jeste rad vratil do toho naseho vychodniho bloku :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis chlapi :-D Tohle je uz fakt moc...nemuzete prece napravit moralne cele forum.

Ale k tematu..sleduju PS4 scenu celkem casto a v tuhle chvili se nemame ceho bat. Potrebujete firmware 4.05 nebo nizsi - kdo z vas to doma ma? V tuhle chvili neni znam verejny exploit na vyssich firmwarech, mluvi se o 5.01, ale opet se ptam, kdo z vas to ma doma? Pokud jedete legalne a nelezi vam to doma ve skrini, mate uz asi minimalne 5.05 nebo ktery je ted ten nejvyssi a downgrade je v nedohlednu. Druha vec je, ze "hack" neni v tuhle chvili trvaly a po kazdem restartu konzole musite absolvovat stejne kolecko ukonu. Nebudu tu nikomu davat navod, ale jsou to ukony, ktere bezni uzivatele nemaji sanci snadno zvladnout. Neni to pro masy a jeste nejakou dobu nebude a PS4 kvuli tomu urcite neumre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Souhlasim :) Je to takovej kockopes a je pravda, ze z meho, na pocatku zcela obycejneho postu, se tady rozjela az zbytecna diskuze :D Ale tak jsme na foru, diskutujeme a to je dobre :wink: Byla by to nuda, kdyby se tady nic neresilo :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, mas vse legalni... ale platit je namahave a vlastne to nema vubec smysl... a ted tu o cervene karkulce... a kdyz tvrdis, jak si na zapade zijou lip a maj vyssi platy, zkusil jsi tam nekdy vydelavat? Ja myslim, ze by ses jeste rad vratil do toho naseho vychodniho bloku [emoji4] 

 Kámo, tys to NEPOCHOPIL. Za jak dlouho vydělá při průměrném platu na CoD WWII Čech a za jak dlouhoto vydělá na to samé průměrý Američan?  

Navíc Američan ten obsah má ve Storu o dost levnější (o dph, o tržní sílu)...

 

Takže kdo z těch 2 má VÝRAZNĚ VĚTŠÍ ekonomickou motivaci pirátit?

 

90% Čechů s PS ani neví, že a jak se ve storu nakupuje a proč jsou placky levnější...

 

Ps: komunikobal jsem s asi 20 ludmi ohledně her, tedy jakous privátní statistiku mám!

 

Pps: vydelavani je na zapade mnohdy daleko SNAZSI, pro ty svhopne, nez tady v bananistanu, protoze VETSI TRH. (Nevim jak pro prumene)... Podivej se treba na youtube, kanal Kamfit. Nebo ten druhej, oba maji max stredni skolu a delaji "jen" fitness, a pul naroda decek v CR jen zavidi :-)

 

Pps: nebudu tu rozmazavat, ze me uz od dob DD disket (pokud vis, co to je), rukama proslo tisice disket, a 99,99% jich bylo zkopirovanych, na pc to samo. Od doby ios, kde to stoji 1usd jsem nemel potrebu piratit a na ps4 to uz ani rozumne nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi vysvetli. ktera hra byla v ceskem storu historicky levnejsi jak v usstoru, na zaklade svych par porovnani jsem vyhodnotil, ze cesky psstore je v prumeru o DPH drazsi, ale treba vis vic...

 

A american nejakych 50 usd vubec neresi, za telefon davaji pres 120 dolaru. Zato pro cecha vysokit 1200,- za hru je uz myslim znat.

 

Jednoznacne to rozsoudi prodejnost na jednotlivych trzich, v usa se podle me proda 10 nadobek cele vychodni evropy i s Ruskem :-)

Edit @Martinoslav: Opravdu jde o diskuzi do jineho tematu :) Kdyz to budes chtit probrat, napis treba pm nebo zaloz tema v obecne diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelze srovnávat Českou rep. a USA. V nejlevnější restauraci v L.A dáte za snídani cca. 30 dolarů. Když to převedeme české koruny tak je to cca 670 korun a to pro čecha je nepředstavitelné. :D:D
Pro američana to je normální.

P.S. Sony je si velmi dobře vědom, že PS4 se dostává do stavu, kdy jde udělat jailbreak, ale nijak rádoby to neřeší a mají to u prdele, protože ví, že 95% her tam ještě dlouho nepojede a pokud ano, tak v prodeji už bude PS5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste : aby udelal nekdo v usa hack ma daleko mensi motivaci, nez na vychode, prave z duvodu vyse popsanych :) jako my si delame srandu z Janosika (bohatym bral), tak nejak si vychodni pirat predstavuje svou pozici...

Ps: ale az bude dostupny downgrade a odkud stahovat (z ruska? Ostatne streamtv take dosud nikdo nezavrel), nebo po vydani PS5, proc ne. Ale musi to byt jednoduche i pro masy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Vy si nedate pokoj, co? :) 3x upozornim, ze o kupni sile americana a cecha muzete diskutovat, ale v jinem tematu a vy to tady furt jedete, jak kdyby se nechumelilo. Kvuli vam tema zamykam a za offtopic uz priste bude napomenuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu